23/10/2020

Mistrzostwa świata Microsoft Office Specialist World Championship organizowane przez Certiport, MOS to globalny konkurs, w którym sprawdzane są umiejętności uczniów/studentów w zakresie obsługi programów Microsoft Office Word, Excel® i PowerPoint® (2016 lub 2019).

Najlepsi uczniowie/studenci są zaproszeni do reprezentowania swoich krajów na Mistrzostwach Świata.

Każde Państwo biorące udział w mistrzostwach nominuje najlepszych uczniów i/lub studentów do udziału w finale organizowanym w roku 2021 (1-4 sierpnia), w Orlando, USA.

Najlepsi zostaną wybrani w regionalnych rundach kwalifikacyjnych.

Każdy z uczestników ubiegający się o start w finale jest zobowiązany wykazać biegłość w jednym z programów: Microsoft Office Word, Excel lub PowerPoint i potwierdzić swoje kwalifikacje egzaminem Microsoft Office Specialist.

Kto zaprezentuje nasze miasto, region, Polskę?

Webinar promujący Mistrzostwa Świata Microsoft Office Specialist : Tutaj zamieszczamy Wam link do wydarzenia na FB, który odbędzie się  2.11.2020 godz.17.30: https://www.facebook.com/events/347850893108731/

Jak przystąpić do egzaminu kwalifikacyjnego? Szczegółowe zasady uczestnictwa już niebawem. Śledź nas.

Organizator rundy kwalifikacyjnej w województwie zachodniopomorskim: Open EDG jako jedyny autoryzowany partner firmy Certiport w Polsce, Akademicki Szczecin i nasza SSW Collegium Balticum.

Kto może wziąć udział?

Masz co najmniej 18 lat? A 15 czerwca 2021 nie będziesz miał ukończonych 22 lat?

Jesteś uczniem lub studentem akredytowanej instytucji edukacyjnej (szkoły średnie i uczelnie wyższe), używasz na co dzień aplikacji biurowych MS Office i znasz ich zaawansowane funkcje, potrafisz szybko i skutecznie tworzyć dokumenty tekstowe MS Word (m.in.: pisma, artykuły, broszury, ogłoszenia) lub arkusze kalkulacyjne MS Excel (stosując: tabele, wykresy, funkcje obliczeniowe, diagramy) albo prezentacje MS PowerPoint (używając: multimediów, efektów przejść i animacji)? Umiesz sam znaleźć najlepsze rozwiązanie napotykanych problemów i przede wszystkim wierzysz w swoje umiejętności….

….jesteś idealnym kandydatem na Mistrza Świata Microsoft Office Specialist 2021.

Mistrzostwa Świata MOS w liczbach:

  • Mistrz Świata MOS 2021 otrzyma nagrodę finansową w wysokości 7 000 $ (USD) oraz złoty medal wraz dyplomem mistrzostw świata. Nagrody zapewniane przez firmę Microsoft
  • Srebrny medalista MOS 2021 otrzyma nagrodę finansową w wysokości 3 500 $ (USD) oraz medal srebrny wraz dyplomem mistrzostw świata.
  • Brązowy medalista MOS 2021 otrzyma nagrodę finansową w wysokości 1 500 $ (USD) oraz medal brązowy wraz dyplomem mistrzostw świata.
  • Mistrzostwa Świata Microsoft Office Specialist organizowane są od 2002 roku.
  • Finały mistrzostw odbywają się corocznie na terenie USA i za każdym razem organizatorzy zaskakują studentów nowym miejscem, wyjątkową aranżacją, tematyka i scenerią mistrzostw.
  • Polska startuje w mistrzostwach od 2013 roku i będzie to trzeci wyjazd naszych kandydatów na mistrzostwa.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Mistrzostw Świata Microsoft Office Specialist w 2021 r., napisz do nas na adres a.janiak@cb.szczecin.pl.

Mistrzostwa Office 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content