CZYM JEST IBUK LIBRA?

Zgodnie z informacją podaną w przewodniku IBUK Libra „to nie tylko najlepsza czytelnia online, to również platforma edukacyjna, dzięki której poza czytaniem książek i prasy możecie tworzyć notatki, eksportować cytaty wraz z gotowym opisem bibliograficznym, tworzyć projekty pod pracę zaliczeniową, dyplomową bądź artykuł naukowy. Do korzystania z IBUKA Libry wystarczy tablet, komputer stacjonarny lub laptop”. Platforma funkcjonuje od kilkunastu lat i z każdym rokiem oferuje więcej i więcej tytułów. To świetna biblioteka cyfrowa, dzięki której czytać, uczyć się, pracować!

JAK KORZYSTAĆ Z PLATFORMY IBUK LIBRA?

  1. Wejdź na stronę www.libra.ibuk.pl
  2. Załóż konto.
  3. Wprowadź PIN.
  4. Korzystaj!
IBUK Libra – przewodniki W roku 2024 Collegium Balticum ANS dysponuje w ramach abonamentu 183 publikacjami płatnymi oraz ponad pięcioma tysiącami publikacji bezpłatnych. Wszystkie dostępne publikacje znajdziesz w odpowiedniej zakładce swojego konta na platformie IBUK Libra.

DO KIEDY MOGĘ KORZYSTAĆ Z PLATFORMY?
Dostęp do publikacji na platformie IBUK Libra jest ograniczony czasowo. Z nowego abonamentu możesz korzystać do 21 stycznia 2025 roku.

GDZIE OTRZYMAM MÓJ INDYWIDUALNY PIN DO PLATFORMY IBUK LIBRA?
Jeśli jesteś obecnie Studentką / Studentem Collegium Balticum ANS albo wykładowcą naszej uczelni, nowy kod IBUK Libra wysłaliśmy do Ciebie w połowie stycznia 2024 roku SMS-em. Jeśli rozpoczynasz studia od marca 2024 roku, kod IBUK Libra otrzymasz od osoby opiekującej się biblioteką cyfrową w naszej uczelni po ukończeniu procesu rekrutacyjnego. Jeśli rozpoczynasz studia w SSW Collegium Balticum od marca 2022 roku, otrzymasz swój indywidualny kod PIN po ukończeniu procesu rekrutacyjnego, podpisaniu umowy i opłaceniu pierwszej raty czesnego.

Jeśli wciąż nie masz swojego kodu PIN do platformy IBUK Libra, skontaktuj się z nami mailowo (w tytule maila wpisz „IBUK Libra PIN”): b.popiel@cb.szczecin.pl

Działanie zrealizowane dzięki dotacji w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Wsparcie uczelni niepublicznych w zakresie prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość”.

Skip to content