Przenieś się z innej uczelni do Collegium Balticum

Myślisz o zmianie uczelni? Jeżeli nie wiesz, jak się do tego zabrać, poniżej znajdziesz szczegółowe warunki:
Jeżeli spełniasz powyższe warunki, możesz przystąpić do rozpoczęcia procesu przeniesienia.

Pierwszym krokiem, aby do nas dołączyć jest złożenie w dziekanacie Collegium Balticum Akademii Nauk Stosowanych podania o przeniesienie, które zostanie przekazane Menadżerowi Kierunku.

 

-> podanie można złożyć zarówno osobiście na miejscu, jak i wysyłając jego skan/zdjęcie w dobrej jakości na nasz adres e-mail: dziekanat@cb.szczecin.pl

UWAGA, do podania należy dołączyć:
◦ Kopia karty przebiegu studiów – potwierdzona za zgodność z oryginałem
◦ Kopia decyzji o rezygnacji z poprzedniej Uczelni – na decyzji powinna widnieć informacja o rezygnacji z powodu chęci przeniesienia się na naszą Uczelnię

  1. Następnie Menadżer Kierunku wydaje decyzję dotyczącą przyjęcia kandydata, skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania decyzji Menadżera oraz poinformujemy Cię o ewentualnych różnicach programowych, które trzeba będzie nadrobić.
  2. Przygotujemy UMOWĘ oraz DECYZJĘ o przeniesieniu, a następnie skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia się na spotkanie w Biurze Dziekanatu, podczas którego uzupełnisz wszystkie formalności.
  3. Dostępy do e-dziekanatu otrzymasz na miejscu, a dostępy do platform e-learningowych otrzymasz na adres mailowy podany podczas rekrutacji.
  4. Witamy na Uczelni – cieszymy się, że dołączyłeś do Naszej Braci Studenckiej

WAŻNE! W ramach studiów I i  II stopnia nie jest możliwe przeniesienie na ostatni semestr.

Skip to content