Reaktywuj się w prawach studenta w Collegium Balticum

Myślisz o kontynuowaniu nauki na studiach? Jeżeli nie wiesz, jak się do tego zabrać, poniżej znajdziesz szczegółowe warunki:

  • wznowienie studiów jest możliwe, gdy od dnia skreślenia/rezygnacji minęło nie więcej niż 5 lat
  • studia można wznowić pod warunkiem zaliczenia pierwszego roku studiów
  • wznowienie studiów może nastąpić 2 razy w toku studiów
  • student jest zobowiązany do uzupełnienia różnic programowych (które są wyliczane bezpłatnie) do dnia ukończenia studiów (różnice programowe występują, gdy obowiązuje inny program studiów niż w momencie skreślenia/rezygnacji

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, możesz przystąpić do rozpoczęcia procesu reaktywacji.


Pierwszym krokiem, aby do nas dołączyć jest złożenie w Biurze Obsługi Studenta Collegium Balticum Akademii Nauk Stosowanych podania o reaktywację, które zostanie przekazane Menadżerowi Kierunku.

-> podanie można złożyć zarówno osobiście na miejscu, jak i wysyłając jego skan/zdjęcie w dobrej jakości na nasz adres e-mail: bos@cb.szczecin.pl

Menadżer Kierunku wydaje decyzję dotyczącą przyjęcia kandydata, skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania decyzji Menadżera oraz poinformujemy Cię o ewentualnych różnicach programowych, które trzeba będzie nadrobić.

Przygotujemy UMOWĘ oraz DECYZJĘ o reaktywację, a następnie skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia się na spotkanie w Biurze Obsługi Studenta, podczas którego uzupełnisz wszystkie formalności.

Dostępy do e-dziekanatu otrzymasz na miejscu, a dostępy do platform e-learningowych otrzymasz na adres mailowy podany podczas rekrutacji.

Witamy na Uczelni – cieszymy się, że ponownie zawitałeś do Naszej Braci Studenckiej

Skip to content