26/07/2023

W ubiegłą sobotę, tj. 22. 07 br. Collegium Balticum – Akademia Nauk Stosowanych uroczyście otworzyła swoją pierwszą salę laboratoryjną do zajęć praktycznych. Jest to kolejna ćwiczeniowa przestrzeń do zajęć, jaka powstała w ostatnim roku akademickim.

Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy wspólnie z naszymi gośćmi świętować otwarcie naszej pierwszej sali laboratoryjnej. Jest to nasz wspólny sukces – władz uczelni oraz studentów. Realizacja pierwszej części inwestycji dobiegła końca, dlatego dziś oficjalnie oddaliśmy do użytkowania nową przestrzeń do zajęć praktycznych, w których będą realizowane zajęcia kierunku dietetyka i kosmetologia. Nasza pracownia spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa. Pragniemy z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy służyli pomocą, dobrą radą, wsparciem i doradztwem w trakcie realizacji tej inwestycji. Więcej materiału z otwarcia już niedługo! Zapraszamy do studiowania na naszej uczelni, bo jak głosi nasze hasło od kilku lat: Jesteśmy praktycznie najlepsi!

Od najbliższego roku akademickiego 2023/2024 nasi studenci będą mieli realizowane zajęcia w naszej nowej pracowni chemicznej. Zachęcamy do rekrutacji na studia na kierunku dietetyka i kosmetologia – praktyka to dla nas słowo klucz! Dołącz do #praktycznienajlepszych! PS. Wybierając studia licencjackie w Collegium Balticum, na III roku, nie ma pisania prac i tzw. obrony pracy, w zamian za to jest egzamin praktyczny kończący studia.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wspaniałego wydarzenia:

Zobacz również
Skip to content