12/05/2014

Stargardzka Szkoła Wyższa Stargardinum i Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum serdecznie zaprasza na spotkanie o charakterze edukacyjno-motywującym z prezesami dwóch bardzo dobrze prosperujących i ciągle rozwijających się firm: BRAND24 oraz Teichert&Partners! Ma ono na celu pokazanie możliwości, a także przeszkód jakie stawia nam rynek pracy. Ważne jest, aby pokazać młodym osobom, że wystarczy wiedza, chęci
i wiele samozaparcia, by móc osiągnąć wiele. Poniżej zamieszczamy krótki opis naszych charyzmatycznych gości, którzy mają wiele do przekazania swoim słuchaczom. 

Plan konferencji w Stargardzie Szczecińskim – godz. 12:30 aula A

12:30 – Michał Sadowski: „Idea i główne zastosowania monitoringu Internetu / Social Media w służbie biznesu. Przegląd najciekawszych trendów, przypadków skutecznego wykorzystania oraz najlepszych praktyk”

14:15 – Hubert Teichert: „Psychologia sukcesu”           

Plan konferencji w Szczecinie – godz. 17:00 aula A

17:00 – Michał Sadowski: „Idea i główne zastosowania monitoringu Internetu / Social Media w służbie biznesu. Przegląd najciekawszych trendów, przypadków skutecznego wykorzystania oraz najlepszych praktyk”

18:45 – Hubert Teichert: „Psychologia sukcesu”

Pierwszym prelegentem jest Michał Sadowski – Od 10 lat związany z branżą internetową. Dyrektor generalny Grupy Pino. Współtwórca takich serwisów internetowych jak Patrz.pl, PinoTV.pl, Moblo.pl, Slajdzik.pl, Livesite.pl. Blogger i komentator zjawisk związanych z Internetem. Autor videocastu technologicznego Digerati.pl. Prezes i założyciel Brand24.pl. Produkt zajmujący się monitoringiem marek w sieci. Najlepszy polski przedsiębiorca internetowy wybrany w międzynarodowym konkursie TheNext Web Star Up Awards 2013. Autor książki: “Rewolucja Social Media”. Klientami Brand24.pl są m.in: Panasonic, Leroy Merlin, Air France…ostatnio dołączyła Ikea.

Drugim zaproszonym gościem jest Hubert Teichert – Inicjator firmy szkoleniowej „Teichert &Partners, Psychologia i biznes”. Trener i Coach z wieloletnim doświadczeniem kształtowanym poprzez konsekwentny rozwój umiejętności trenerskich/coachingowych: od szkoleń dla przedstawicieli handlowych w obszarze FMCG przez coaching dla managementu firm współpracujących z Teichert & Partners. 15 lat na scenie szkoleniowej uczyniło z niego niekwestionowanego i uznanego Lidera wśród Trenerów oraz Coachów. Potwierdzeniem jego pozycji jest fakt, że cała wiedza, którą dzieli się w trakcie szkoleń, jest sprawdzona i przetestowana w procesie zarządzania Teichert&Partners, odnoszącej rok po roku kolejne, spektakularne sukcesy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content