28/03/2024

Mieliśmy dziś ogromną przyjemność gościć w Collegium Balticum przedstawicielki Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach: panią Beatę Karlińską – Dyrektor PCPR, panią Fani Sochanowską – Zastępcę Dyrektora, panią Teresę Abram – Kierownika Działu Poradnictwa Specjalistycznego i Interwencji Kryzysowej, panią Zofię Schmidt – Kierownika Działu Wsparcia i Świadczeń Pieczy Zastępczej, panią Elżbietę Szymczak – Koordynatora Wychowawcę Placówki opiekuńczo-wychowawczej Dom Dziecka nr 1 i nr 2 w Policach oraz panią Annę Mądrzak – Kierownika Działu ds. Obsługi Administracyjnej. Gości przyjęły Rektor CB ANS dr Małgorzata Hermanowicz oraz menadżer kierunku pedagogika dr Barbara Popiel-Kobielska.

Z radością i dumą informujemy, że Collegium Balticum i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Policach podpisało porozumienie o współpracy. W planach mamy nie tylko praktyki, lecz również działania badawczo-naukowe, wspieranie zadań realizowanych przez PCPR w Policach, promowanie prowadzonych przez PCPR form wspierania dzieci i rodzin – a to dopiero początek. Niebawem odezwiemy się z pierwszymi wprowadzanymi w życie pomysłami.

Porozumienie podpisały: Rektor Collegium Balticum ANS dr Małgorzata Hermanowicz oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach Beata Karlińska. Dziękujemy za zaufanie i nie możemy się już doczekać zmieniania wspólnie jakiegoś kawałka świata wokół nas!

Galeria zdjęć:

Zobacz również
Skip to content