26/07/2019

Nasza Uczelnia wpiera Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Karwowie. Nasi Studenci chętnie podjęli działania w charakterze wolontariatu. Władze Uczelni wraz z Panią Agnieszką Zalewską przygotowały plan zajęć skierowanych do kobiet mieszkających w domu samotnej matki. Plan spotkań znajduje się poniżej w załączniku. Wszystkie chętne podopieczne mogą skorzystać z naszej propozycji i zadbać o siebie i swoje dobre samopoczucie, a w tym czasie nasi Studenci pracują i zapewniają opiekę wszystkim dzieciom. 

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby jeszcze wesprzeć działalność naszej Uczelni na rzecz Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Karwowie w ramach wolontariatu zapraszamy do kontaktu z koordynatorką akcji- Panią Arletą Przybycień pod nr tel. 793 210 230.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Harmonogram spotkań:  SPRAWDŹ

Więcej informacji o sytuacji w Domu dla Matek w Karwowie – tu: https://kobiecasprawa.pl/w-owym-domu-snuja-sie-potworne-nie-do-zniesienia-historie-mlodych-matek-dziewczat-w-zasadzie-jeszcze-dzieci-ktore-maja-dzieci/

Zobacz również
Skip to content