30/01/2019

Targi pracyTylko do 8 lutego 2019 roku studenci mogą zapisywać się na Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej. Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają wszystkich studentów do udziału w Targach Pracy Wakacyjnej w USA. Praca wakacyjna nie koliduje z zajęciami, oraz często zastępuje obowiązkowe praktyki. 

Targi to rozmowy na żywo z amerykańskimi firmami, rozwój osobisty, sprawdzenie zdolności językowych. A praca w USA to świetny wpis do CV i start kariery. Pracodawca podejmuje decyzje na miejscu, student wychodzi z kontraktem.
 
Targi  na facebooku: http://bit.ly/targiCAMP

Aby zarejestrować się na targi, należy zrobić trzy kroki:
1. Zarejestrować się na stronie https://bit.ly/aplikacjaUSA
2. Wybrać program Camp Counselors Summer 2019
3. Uzupełnić dane kontaktowe.
Po założeniu profilu, studencki ambasador na danej uczelni kontaktuje się bezpośrednio z kandydatami oraz przeprowadza przez proces rekrutacji.
Więcej informacji udziela koordynator regionalny:
Marek Witkowski
marekw@ccusa.com.pl
506 761 744
Studenckie programy wakacyjnej wymiany kulturowej są desygnowane przez Departament Stanu Stanów Zjednoczonych, oznaczenie wizy J1, promesa wizowa DS2019, sponsor wizy CCUSA. Od 1986 roku w ciągu 33 lat do 1263 pracodawców wyjechało już ponad 540 000 studentów z 62 krajów, w tym roku wyjedzie 12 000 studentów. Student jest pod opieką Departamentu Stanu od procesu aplikacyjnego poprzez sam wyjazd aż do powrotu do kraju macierzystego, 24 godziny na dobę. Więcej informacji: https://j1visa.state.gov/programs/summer-work-travel

Uczelnia nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszenia. Wszelkie zapytania prosimy kierować do koordynatora wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content