24/07/2020

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Przesunąć Horyzont”. Nadal będziemy dotykać tematów work-life-balance, jednak tym razem bardziej pójdziemy w stronę zdrowia fizycznego a także zdrowia psychicznego.

Uwaga: LICZBA MIEJSCE OGRANICZONA! 

LINK DO ZAPISÓW: https://forms.gle/eNuout57rHsE5M5P8

Neurodietetyka

👉🏻👉🏻HARMONOGRAM
🗓Dzień 1.
17:00-17:15 Powitanie, przedstawienie programu spotkania
17:15- 18.45 Magdalena Kotowicz-Kilian – Neurodietetyka – zwrot ku przyszłości
18:45-19:00 Przerwa
19:00-19:45 Magdalena Kotowicz-Kilian – Neurodietetyka – zwrot ku przyszłości, podsumowanie
19:45-20:00 Podsumowanie spotkania

🗓Dzień 2.
17:00-17:10 Powitanie – integracja grupy
17:10-17:40 Joanna Głuszyk – Wprowadzenie do tematu: Otyłość zaczyna się w głowie
17:40-17:50 Przerwa
17:50- 18:10 Arleta Górecka-Przybycień – Telemedycyna
18:10-18:50 Joanna Głuszyk – Otyłość zaczyna się w głowie cd.
18:50-19:10 Przerwa
19:10-19:50 Joanna Głuszyk – Otyłość zaczyna się w głowie cd.
19:50-20:00 Podsumowanie spotkania

🗓Dzień 3.
17:00-17:15 Powitanie – integracja grupy
17:15-17:45 Renata Majewska – Art of Balance
17:45-18:00 Przerwa
18:00-18:45 Renata Majewska – Kolor na talerzu
18:45-19:00 Przerwa
19:00-19:45 Renata Majewska – Kolor a żywienie
19:45-20:00 Podsumowanie spotkania

‼️‼️‼️LINK DO ZAPISÓW: ‼️‼️‼️
👉🏻👉🏻https://forms.gle/oCoEUEoFfgfQ8UZf8

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Dietetyka


Anita Gałek

Anita Gałek

Absolwentka studiów biologicznych na Uniwersytecie w Białymstoku, studiów z Zarządzania personelem w firmie na Uniwersytecie Szczecińskim, dyplomowany Trener biznesu, certyfikowany Trener Sprzedaży FinxS Sales Assessment, certyfikowany Coach ICF, konsultant biznesowy. Współwłaścicielka Kobietowo.pl, właścicielka Moje Flow-Anita Gałek. Autorka kilkudziesięciu publikacji w branżowych pismach Farmacja Praktyczna i Manager Farmacji. Na stałe współpracuje z kilkoma firmami szkoleniowymi – polskimi i zagranicznymi.
W chwili obecnej dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc szkolenia głównie z kompetencji managerskich, technik sprzedaży i obsługi klienta/pacjenta. Wspiera właścicieli firm i kadrę managerską w prowadzeniu biznesu. Konsultacje prowadzi zarówno dla osób indywidualnych jak i na zlecenie dużych międzynarodowych organizacji. Z uwagi na wydarzenia ostatnich miesięcy z powodzeniem prowadzi swoje działania szkoleniowe, coachingowe i konsultacje – w formie zdalnej.
W ramach Kobietowo.pl wspiera kobiety poprzez organizację i prowadzenie warsztatów, konferencji o charakterze rozwoju osobistego. Wraz z Niną Kaczmarek pracuje nad motywowaniem kobiet do wszelkiej aktywności, pracując między innymi nad ich poczuciem własnej wartości.

Magdalena Kotowicz

Magdalena Kotowicz Kilian LEKARZ, PSYCHOTERAPEUTA

Od 30 lat jest lekarzem, od lat 20 psychoterapeutką a od 16 lat zajmuje się leczeniem otyłości. Połączenie tych dwóch dyscyplin daje szansę na spojrzenie na zdrowie i dobre funkcjonowanie na wielu płaszczyznach, a przede wszystkim na całościowe widzenie człowieka. Jedno jest pewne: umysł nie istnieje bez ciała, tak jak ciało nie istnieje bez umysłu. Od lat zajmuje się zaburzeniami psychosomatycznymi. Każda choroba pojawiająca się w ciele ma swoje przyczyny. Brak równowagi i harmonii doprowadza do zaburzeń na poziomie mikro, a następnie makro funkcjonowania. Każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje zdrowie. Wszystko zaczyna się od psychosomatyki. Aktywizacja układu odpornościowego to zdrowe odżywanie, a zasoby psychofizyczne to dobre radzenie sobie ze stresem. Jak mawia: “Jestem z tymi, dla których świadome i szczęśliwe życie jest wartością”.

Arleta Górecka Przybycień

Arleta Górecka-Przybycień 

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na wydziale prawa i administracji oraz doktorantka nauk ekonomicznych i zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Absolwentka studiów podyplomowych MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Członek Zarządu TNOiK Oddział w Szczecinie. Od 2013 r. związana z TeleCardio s.c. a od 2017 r. pełni funkcję Prezesa TeleCardio Sp. z o.o. Od 2015 r. Prezes Fundacji na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i e-Zdrowia w Polsce „Fundacja E-medycyna. Menedżer z wielopłaszczyznowym doświadczeniem. Od 5 lat wspólnie z Adrianem Naumowiczem, prowadzą szkolenia, warsztaty oraz eventy mające na celu propagowanie zagadnień e-medycyny, czyli szybkiego przekazywania informacji za pomocą nowoczesnych technologii pomiędzy pacjentem a lekarzem, a także między specjalistami z różnych ośrodków medycznych w kraju i na świecie.

Joanna Głuszczyk

Joanna Głuszyk

Z zawodu DIETETYK, pielęgniarka ze zdobytą na świeżo specjalizacją z opieki bariatrycznej, instruktor nordic walking. Od zawsze interesuje się sportem, odpowiednim odżywianiem oraz zdrowym stylem życia. Szczególnie dietetyka jest jej pasją, którą miała okazję rozwijać na studiach na Wydziale Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Akademii Rolniczej. Po uzyskaniu tytułu naukowego i kwalifikacji dietetyka dalej dba o rozwój swoich kompetencji, uczestnicząc w konferencjach i warsztatach, a tym samym sama stara się dzielić swoją wiedzą. Interesuje się m.in. dietetyką kliniczną. Pomaga swoim pacjentom w skutecznym pozbyciu się niechcianych kilogramów, nawet jeśli ich choroba stawia pewne ograniczenia w tym zakresie.

W życiu prywatnym mama 2 dzieci aktywna sporstmenka, w trakcie przygotowań do pokonania pełnego dystansu Ironmana o ile los pozwoli na odbycie się zawodów we wrześniu.

Nina Kaczmarek

Nina Kaczmarek

Absolwentka Akademii Rolniczej w Szczecinie, na wydziale Biotechnologii oraz studium pedagogicznego, dyplomowany Trener biznesu, certyfikowany Coach ICF, Diet Coach, mówca motywacyjny, pasjonatka rozwoju osobistego. Jej pasją jest metodyka i systematyzowanie przekazywanych wiadomości w formach angażujących uczestników. Najbliżej jej sercu są zajęcia warsztatowe, oparte na praktyce i przy wykorzystaniu narzędzi coachingowych, w tym metody PoY (Points of You). Od zawsze pasjonatka sportu i zdrowego trybu życia. Przez długi czas związana z branżą fitness, do dzisiaj pielęgnuje swoją pasję motywując do zmian inne osoby min. przez wsparcie, jako Diet Coach. Jako wykładowca akademicki prowadziła dla studentów bloki tematyczne: „Motywacja w sporcie” „Coaching zmiany” „Psychologia sportu” „Marketing klubów sportowych”, czy „Organizacja eventów sportowych”. W ramach Kobietowo.pl wspiera kobiety poprzez organizację i prowadzenie warsztatów, konferencji o charakterze rozwoju osobistego.

Renata Majewska

Renata Majewska

Ekspertka z zakresu psychologii koloru, plastyczka, coach wizerunku,trenerka, pedagog. Właścicielka projektu Neurona Mental Health Clinic. Doradca w zespole Neurona, w której prowadzi autorski program Art of Balance w terapiach. Inicjatorka wielu spotkań dla kobiet pod hasłem: „Śladami kobiecej duszy”. Organizatorka spotkań, konferencji, warsztatów, szkoleń dla kobiet i mężczyzn, zarówno indywidualnych jak i grupowych. Autorka książki “Zrozumieć kolor”. Kolor jest jej wielką pasją. Psychologia koloru w kontaktach międzyludzkich a odmienność kulturowa, to temat przewodni wielu jej wystąpień, konferencji i szkoleń. Od wielu lat analizuje kolor nie tylko z punktu widzenia estetyki, ale również zwraca uwagę na wpływ, jaki może wywierać na naszą percepcję i nasze zachowanie. Mówi:” Żyj kolorowo a ja pomogę ci te kolory tylko zrozumieć.”

Zrozumieć kolor – Renata Majewska

Adrian Naumowicz

Adrian Naumowicz
Zawodowo na co dzień menedżer ds. rozwoju w spółce kardiologicznej (TeleCardio Sp. z o.o. Sp. k.), wiceprezes w fundacji zajmującej się telemedycyną (Fundacja na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i e-Zdrowia w Polsce „Fundacja E-medycyna”) oraz prowadzący własną działalność gospodarczą (NAUMED Adrian Naumowicz). Menedżer z wieloletnim doświadczeniem na wielu płaszczyznach (m.in. handlowej, marketingowej, usługowej i edukacyjnej). Ściśle związany z nowoczesnymi technologiami w medycynie i e-zdrowiem.

Więcej info na: www.adriannaumowicz.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content