Data wydarzenia: 27/05/2021

05/05/2021

Zjawisko przestępczości jest obecne w każdym społeczeństwie. Choć w ciągu lat jego struktura ewoluowała, a przestępczość zmieniała swój charakter to niezmienne zostało, że stanowi ona zagrożenie. Należy więc poddać analizie zachowania jednostki społecznej, zastanowić się nad motywami przestępstw oraz przyczynami przestępczości. Kluczową rolę w tym zakresie odgrywa jedna z nowych dziedzin psychologii stosowanej – psychologia kryminalistyczna.

Organizatorzy: Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL 

Konferencja online w dniu 27 maja 2021 roku.

Celem Konferencji jest stworzenie przestrzeni do dyskusji, wymiana wiedzy oraz doświadczeń między uczestnikami, a także prezentacja własnych wyników badań uzyskanych w ramach prac dyplomowych i doktorskich.

Gośćmi Honorowymi Konferencji będą:

dr hab. inż. Renata Włodarczyk, prof. CB, Wydział Bezpieczeństwa Szczecińskiej Wyższej Szkoły Collegium Balticum

Tytuł wystąpienia: Natalio – nie prowokuj…

dr Elżbieta Mudrak, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Tytuł wystąpienia: Skąd bierze się zło? Nauka w poszukiwaniu przyczyn przestępczości

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy studentów kryminalistyki, kryminologii, psychokryminalistyki, psychologii, prawa, a także kryminologów, psychologów oraz wszystkie osoby zainteresowane poruszaną podczas wydarzenia tematyką.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja trwa do 20 maja 2021 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://fundacja-tygiel.pl/crime/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content