13/07/2020

Rozpoczynamy cykl spotkań pn. „Przesunąć horyzont”, który kierujemy do wszystkich, którzy pragną w swoim życiu osiągnąć work-life-balans. Wiemy doskonale, że nieustanna praca nad sobą pozwala uporać się z naszymi trudnościami dnia codziennego, chęć bycia „tu i teraz”, umiejętność doceniania drobnych rzeczy i przyzwolenie na odpuszczanie. W pierwszej chwili pewnie pomyślisz: „To banalne, ja tak robię!” Jeżeli rzeczywiście tak jest – wspaniale! Ale warto wzmacniać taką postawę.

Natomiast, jeżeli czujesz, że nie do końca żyjesz tak jak chcesz, w zgodzie ze sobą… chcesz być lepszą – sama dla siebie i dla bliskich, to nasze spotkania z pewnością wyzwolą w Tobie nowe pokłady energii, otworzysz się na więcej, na nowe. Przesuń horyzont w swojej głowie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 23.07 o godz. 18:00 w Willi Flora przy ul. Wielopolskiej 18 w Szczecinie. Będzie to wieczór autorski ze szczecińską autorką bestselleru pt. „Miej wyje**ne, będzie Ci dane” – Katarzyną Czyż.

Książka mówi o umiejętności odpuszczania i potrzebie jej posiadania w dzisiejszym świecie. Książka składa się z trzech części, opisuje 7 kroków procesu odpuszczania.

BIO AUTORKI: 

Doktor nauk prawnych, bachalor of german and polish law, dyplomowany trener, certyfikowany coach ICF (w stopniu ACC), Master of Businees Administration nieustannie dążę do rozwoju. Łączę wiedzę i doświadczenie zdobytą jako prawnik, członek rad nadzorczych, doradca w biznesie z pasją do fascynacji człowiekiem. Liczne szkolenia, sesje, wykłady w Polsce jak i za granicą pozwalają na nietuzinkowe pobudzenie ludzi do refleksji w życiu zawodowym jak i osobistym.

IDEA cyklu spotkań:

Wszystkie nasze działania są kontynuacją działalności w ramach stowarzyszenia „złączONE”, które powstało na naszej Uczelni w myśl, że funkcjonowanie w życiu nie może ograniczać się do „jednowymiarowości” i jednej dobrze oswojonej perspektywy. Wiemy, że taki ogląd rzeczywistości jest wygodny – ale nie o wygodę nam chodzi. Uważamy, że warto rozmawiać o tym, co w gruncie rzeczy dla nas wszystkich jest – poza prywatnym życiem – ważne. SSW Collegium Balticum od lat wspiera kobiety, 20-lecie działalności naszej Uczelni pragniemy zainaugurować w kobiecym kręgu. Celem spotkań jest ukazanie kobietom ich siły, wartości wewnętrznych oraz mocy ich możliwości. Pragniemy stworzyć przestrzeń do świadomego celebrowania istoty kobiecości, radości z życia – dbania o siebie i swoich najbliższych.

Organizator: Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum

Współorganizator: Kobietowo.pl i Willa Flora (Hospes)

Katarzyna Czyż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content