20/01/2020

Szanowni Państwo,

Celem projektu SEPAL jest włączanie w rynek pracy osób w wieku 24-29 lat, które nie pracują (mogą ale nie muszę być zarejestrowane w Urzędzie Pracy), nie studiują i nie uczą się. 

Jako uczelnia musimy zarejestrować na platformie 240 osób o takim profilu, z czego 60 zostanie wybrana do realizacji projektu. Osoby zarejestrowane na platformie nie są zobowiązane do udziału w projekcie lub innych czynności z nim związanych, a ich dane wrażliwe są chronione i nie zostaną wykorzystane w celach komercyjnych. Nasz zespół projektowy będzie kontaktował się z osobami w celu weryfikacji ich zainteresowania projektem.

Możliwości rejestracji osób na platformie:

Sposób I- W dziekanacie (Stargard) dostępna jest papierowa wersja formularza rejestracyjnego. Osoba, która spełnia powyższe kryteria rejestracji (24-29 lat, bezrobotna, nieucząca się i niestudiująca) przychodzi do dziekanatu, wypełnia formularz i wskazuje imię studenta z polecenia, którego dowiedział/dowiedziała się o projekcie.

Sposób II- Formularz rejestracyjny, który można pobrać tutaj. Zainteresowana osoba może wypełnić i wydrukować formularz i złożyć go w dziekanacie w Stargardzie wraz ze wskazaniem studenta, z polecenia którego dowiedział/dowiedziała się o projekcie.

Sposób III- Na stronie internetowej projektu www.projectsepal.com/pl/ w zakładce rejestracja znajduje się formularz rejestracyjny (w wersji online). Zainteresowana osoba powinna wypełnić formularz i w miejscu „Additional mentions” wpisać imię i nazwisko studenta z polecenia, którego dowiedział/ dowiedziała się o projekcie. Po zakończeniu wypełniania formularza, aby go złożyć należy przycisnąć zielony przycisk Salveaza (otrzymają Państwo informację Successful registered- osoba została pomyślnie zarejestrowana)

Akcja trwa do 28 stycznia 2020! Z góry bardzo dziękujemy za pomoc!

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: b.mintus@cb.szczecin.pl

Formularz rejestracyjny, można pobrać tutaj.

Zobacz również
Skip to content