27/06/2019

Współpracujemy w wielu europejskich inicjatywach, z których niestety większość tonie w nawale informacji, różnorodnych propozycji i gąszczu konkurencyjnych ofert edukacyjnych. Tym razem jednak szczęście uśmiechnęło się do nas, a wytrwała praca i efektywna współpraca zostały docenione i nagrodzone na forum europejskim!

26 czerwca 2019 w Kopenhadze reprezentacja konsorcjum OPEN IT UP tworzonego przez instytucje partnerskie z Katalonii, Włoch, Grecji, Bułgarii, Turcji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski odebrała Nagrodę Grundvig za najlepszy europejski projekt edukacyjny w obszarze edukacji dorosłych.

OPEN IT UP (nr umowy 2017-1-ES01-KA204-038025) projekt realizowany w partnerstwie międzynarodowym i współfinansowany przez Komisję Europejską  w ramach programu Erasmus+ jest kontynuacją OPEN THE DOOR TO EUROPE i podobnie jak poprzednik stawia sobie za cel podnoszenie kompetencji językowych i jednoczesne doskonalenie wiedzy z zakresu przedsiębiorczości. Głównym rezultatem projektu jest kurs e-learningowy ‘Załóż własną firmę’ dostępny w ośmiu językach europejskich. W jego opracowaniu i udoskonalaniu brała aktywny udział dobrze znana naszym studentom p. Alina Doroch od lat współpracująca z Centrum Projektów Międzynarodowych naszej uczelni.

Chętnych do skorzystania z wypracowanych przez nas narzędzi zapraszamy do zgłaszania się na trwające jeszcze kolejny miesiąc sesje pilotażowe kursu.

Cieszymy się  z nagrody, która jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości!

Po więcej informacji zapraszamy drogą mailową: m.bitel@cb.szczecin.pl

Galeria zdjęć:

[aigpl-gallery id=”26011″]
Zobacz również
Skip to content