06/03/2018

Dziś i jutro serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska podczas XVI edycji Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2018, imprezy z roku na rok zyskującej coraz większą renomę, na stałe wpisanej w kalendarz targowy branży edukacyjnej. Czekamy na Państwa w dniach 6-7 marca 2018r. (wtorek-środa) w Zielonej Górze w hali LO nr VI przy ul. Świętych Cyryla i Metodego 9, w dniach 13-14 marca 2018r. (wtorek-środa) w Gorzowie Wlkp. w hali OSiR przy ul. Słowiańskiej 10 WYSTAWCY

Impreza ma na celu zapoznanie maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z ofertą edukacyjną oraz z możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju, a także pomóc w wejściu na ścieżkę kariery zawodowej.

TARGI PRACY i KARIERY

Są ważnym elementem części wystawienniczej. Kariera zawodowa człowieka budowana jest latami, a najlepszym fundamentem do tego jest odpowiednie wykształcenie. Dlatego nasza oferta edukacyjna dostosowana jest do aktualnych potrzeb rynku pracy.

ODWIEDZANIE TARGÓW PRZEZ UCZNIÓW

Co roku targi, które współorganizujemy odwiedzają tłumy maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów oraz studentów. Poprzednie edycje odwiedzało 6.000-10.000 osób Targi są oczywiście dostępne dla indywidualnych zwiedzających.
Wstęp na imprezę będzie dla wszystkich zwiedzających bezpłatny. Targi czynne będą w godzinach od 9.00 do 14.00.

PROGRAM TARGÓW: –> POBIERZ

HAPPENING ABSOLWENT 2018

Targi ABSOLWENT to nie tylko bogata oferta edukacyjna. To również możliwość znalezienia możliwości rozwoju osobistego, rozwijania talentów i zainteresowań oraz spędzania wolnego czasu, dlatego podczas tegorocznej edycji targów, podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się HAPPENING ABSOLWENT 2018.

To program to program realizowany ze sceny, który obejmować będzie pokazy artystyczne, kulinarne, z zakresu robotyki i nowych technologii, fizyki, występy grup tanecznych, sportowe, pierwszej pomocy przedmedycznej, masażu, makijażu oraz wiele innych. Dopełnieniem tej części będą stoiska klubów sportowych, instytucji kulturalnych, rozrywkowych czy kół zainteresowań.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również
Skip to content