28/01/2020

Noworoczny kiermasz dobiegł końca. Dzięki zaangażowaniu członków Samorządu Studenckiego i wielkim sercom Braci Studenckiej w sobotę, podczas zjazdu odbył kiermasz charytatywny. Studenci upiekli ciasta, muffinki, ugotowali bigos, przepyszny barszcz z pasztecikami. Uczestnicy i Darczyńcy zajadali się pajdą chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Można było skorzystać z przejażdżki retro autem – piękną, biało czerwoną Warszawą 223.

Dużym zainteresowaniem poza frykasami kulinarnymi cieszyła się strefa wydawnictwa SSW CB. Można było nabyć książki z naszego wydawnictwa za symboliczne sumy. Dostępne były pozycje archiwalne jak i najnowsze!  Cieszy nas także, że pomimo zaawansowanych technologii w naszym życiu, sporą frekwencję odnotowaliśmy przy stoisku książek używanych.

Akcja miała charakter charytatywny – od lat nasi Studenci wspomagają podopiecznego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego SOSW nr 2 w Szczecinie. Uzbierana kwota z pewnością zapewni chłopcu wyżywienie w szkole oraz niezbędne do nauki i życia artykuły na najbliższe miesiące.

Wielkie wyrazy uznania i podziękowania za zaangażowanie i hojność należą się Samorządowi Studenckiemu i wszystkim Darczyńcom!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

[aigpl-gallery id=”33096″]
Zobacz również
Skip to content