09/12/2019

Nasi mali studenci przeżyli magiczną godzinę w Kluboksięgarni @Fika! 3.12 Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 65 im. A. Dobrowolskiego w Szczecinie w ramach grudniowych zajęć Studencika odwiedziły Fikę i wraz z Małgorzatą Narożną wybrały się w niezwykłą książkową podróż. Czym jest atrakcja? Po co są książki? Czy czytamy, czy nam czytają, co lubimy czytać? W otoczeniu książek pojawia się tyle pytań!

Studenciki słuchały czytanych historii, oglądały książki, rysowały. Od książek nie mogli się oderwać również nauczyciele. Fikowe półki przyciągały i dzieci, i dorosłych – nic dziwnego.

Maluchy wyszły z zajęć zadowolone, oczarowane głosem Czytaczki-Małgorzaty Narożnej, pełne książkowych wspomnień w głowie. Mamy nadzieję, że wizyta w Fice będzie dla pierwszaków kolejnym dowodem na to, jak wspaniale jest czytać i jak cudowną sprawą są książki.

Serdecznie dziękujemy za czarodziejskie przyjęcie Małgorzacie Narożnej z @Fika, a uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 65 im. A. Dobrowolskiego w Szczecinie zapraszamy już w styczniu na kolejne spotkanie-niespodziankę!

Galeria zdjęć:

[aigpl-gallery id=”31414″]
Zobacz również
Skip to content