20/09/2022

1 października 2022 r. o godz. 14.00 zapraszamy mieszkańców Szczecina na spotkanie ze studentami szczecińskich uczelni na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Wcześniej – studenci, nauczyciele i władze szczecińskich uczelni przejdą ulicami miasta z pl. Solidarności do miasteczka studenckiego, by w barwnym i wesołym duchu wspólnie rozpocząć Rok Akademicki 2022/23.

? W miasteczku studenckim na Jasnych Błoniach nasza młodzież zaprezentuje Państwu swoją wiedzę i talenty. Ponieważ reprezentujemy różne dziedziny nauki – o każdej z nich będziecie mogli się Państwo czegoś dowiedzieć oraz skorzystać z przygotowanych przez studentów licznych atrakcji.

? Szczególnie zapraszamy młodzież szkół średnich – która już zdecydowała lub dopiero szuka swojego kierunku na przyszłość. Zachęcamy Was – przyjdźcie na spacer z rodzicami, dziadkami, znajomymi i przyjaciółmi. W miasteczku czekają na Was przyszli koledzy z uczelni, a na naszej scenie – artyści! Wystąpią przez Wami Bloco Pomerania, 3-BURSbAnd, Kuba i Kuba oraz Zespół jazzowy Joli Szczepaniak.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content