10/01/2020

Jakie studia wybrać? Jakie wyzwania stoją przed działaniami IT w gospodarce i administracji?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi usłyszą tegoroczni maturzyści i uczestnicy, kolejnej edycji seminarium IT Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum.

SZCZECIN – EDU IT 2020 – Twoja podróż edukacyjna 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w seminarium branży IT.

Panele tematyczne poprowadzą eksperci, specjaliści – praktycy, którzy opowiedzą o ciekawych przypadkach, wdrożeniach i nowych trendach technologicznych.

WYKŁADOWCY SSW CB:

Dr Marcin Caryk – doktor nauk technicznych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego kierunku elektrotechnika. Związany z tematyką badań nieniszczących i sztucznych sieci neuronowych. Obecnie nauczyciel w Collegium Balticum przedmiotów takich jak Inżynieria oprogramowania i Metody Sztucznej Inteligencji jak i również Inżynier testów oprogramowania w firmie umlaut zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania m.in. w branży Automotive.

Ziemowit  Sołoniuk  – Menadżer w umlaut Sp. z o.o. Ukończył Informatykę i Ekonometrię na Uniwersytecie Szczecińskim oraz Zarządzanie Jakością na WSB w Poznaniu. Certyfikowany  Menadżer ds. Jakości TÜV Rheinland. Wdrożeniowiec, administrator serwerów, baz danych, zarządzałem oprogramowaniem zainstalowanym na 15 tysiącach komputerach i ponad 150 serwerach. Realizował badania wydajności systemów czy testy oprogramowania. Lider Centrum Kompetencji. Od ponad 20 lat zajmuję się informatyką.

Bartosz Kuka – od ponad 10 lat zajmuje się programowaniem komercyjnym. Na co dzień ma możliwość obcować z najnowszymi technologiami, które właśnie są wprowadzane na rynek, jak: Car Play, Android Auto oraz najnowsze systemy multimedialne w samochodach. Doświadczony  tester oprogramowania modemów IP DSLAM, twórca oprogramowania do stacji bazowych GSM w technologiach UMTS czy w systemach multimedialnych infotainment dla czołowych producentów samochodów oraz dostawców oprogramowania. Obecnie pełni funkcję Project Leadera/Inżyniera oprogramowania.

PRELEGENCI:

SPECJALNOŚĆ – Cloud Administrator

Piotr Zimoch – Architekt rozwiązań na AWS i programista z doświadczeniem w pracy z dużymi firmami w branżach m. in. finansowej, farmaceutycznej, medialnej, transportowej oraz IT.

Swoje kilkunastoletnie doświadczenie zdobywał w pracy w Polsce jak i Niemczech, Francji oraz USA. Od 2016 roku w całości poświęcił się tematyce chmury publicznej AWS.

Swój warsztat trenerski budował na bazie kursów tematycznych oraz semestralnych cykli szkoleniowych. Absolwent wyższej uczelni technicznej. Uczestnik wielu konferencji oraz szkoleń.

Arkadiusz Bajowski –  Architekt AWS oraz inżynier oprogramowania z pasją do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Doświadczenie swoje zdobywał w pracy z największymi firmami w branżach finansowych, medialnych, oraz transportowych. Pewny siebie mówca oraz myśliciel strategiczny. Na swoim koncie posiada osiem certyfikatów AWS i nieustannie dąży do zdobycia wszystkich. Współorganizator szczecińskiej społeczności użytkowników chmury publicznej.

PARTNERZY WYDARZENIA:

Partner technologiczny

Partnerzy merytoryczni

ATRAKCJA – Wystawa sprzętu i urządzeń komputerowych i gier retro . Konkursy z nagrodami.

Więcej informacji wkrótce!

Zgłoszenia prosimy kierować do Biura Rekrutacji SSW Collegium Balticum

ul. Mieszka I 61 c, 71-011 Szczecin

tel. 91 48 38 171
tel. 91 48 38 172
kom. 725 808 505

e-mail: rekrutacja@cb.szczecin.pl

w tytule maila prosimy o wpisanie: Zgłoszenie na seminarium IT.

Zobacz również
Skip to content