21/07/2022

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że 14.07.2022. r. Ministerstwo Edukacji i Nauki udzieliło pozwolenia Collegium Balticum – Akademii Nauk Stosowanych z siedzibą w Szczecinie na utworzenie studiów I stopnia o profilu praktycznym na kierunku Psychologia w biznesie!  

Już od najbliższego roku akademickiego 2022/2023 pierwsze grupy studentów rozpoczną zajęcia na tym kierunku.

Wybierając studia na kierunku Psychologia w biznesie, zostaniesz przygotowany do profesjonalnego, zarazem kreatywnego działania oraz wykonywania zadań zawodowych w dwóch interesujących specjalnościach: Negocjacje i mediacje w biznesie oraz Projektowanie doświadczeń klientów.

Dodatkowo, jako Absolwent zdobędziesz certyfikację BELBIN.

Warsztat certyfikacyjny Belbina wyposaża uczestników w wiedzę jak wprowadzać kulturę współpracy w zespole, gdzie zaufanie wypiera nieufność, współdziałanie – rywalizację a zaangażowanie – rezygnację. Warsztat dedykowany jest dla przyszłych trenerów, coachów i specjalistów działów HR, którzy potrzebują narzędzi, zasobów i know-how, by profesjonalnie wprowadzić Belbina do swoich organizacji. Więcej informacji o kierunku: https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-studiow/psychologia-w-biznesie/

ATRAKCYJNE ZNIŻKI – JUŻ TERAZ!

Jeżeli chcesz podjąć studia na naszej Uczelni to koniecznie zapoznaj sią ze zniżkami i przy zapisie skorzystaj, aby zaoszczędzić:

– aż 1800 zł taniej dla tegorocznych maturzystów

– Jedno czesne gratis

– 0 opłat wpisowych oraz rekrutacyjnych

Skontaktuj się z działem rekrutacji pod nr. 91 48 38 170

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content