06/06/2022

Jeśli uczysz się lub chciałbyś podjąć naukę połączoną z pracą mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość!

 • Sfinansujemy 100% kosztów twojej nauki
 • Pokryjemy koszty zakwaterowania oraz dofinansujemy koszty dojazdu
 • Raz w roku otrzymasz bonus wakacyjny
 • Wykupimy dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej
 • Zapewnimy Ci dobrze płatną pracę w najlepszych firmach w Polsce.

Poniżej trochę informacji o samym projekcie:

Studiujepracuje.pl, to projekt skierowany do młodzieży, która chciałaby rozpocząć lub kontynuować naukę w Collegium Balticum Akademii Nauk Stosowanych w formie niestacjonarnej lub online i w tym samym czasie podjąć dobrze płatną pracę w Polsce. Skierowany jest do młodzieży z rodzin zamożnych i niezamożnych, do młodzieży z dużych miast i małych miejscowości, do młodzieży, która chce się uczyć, usamodzielnić i osiągnąć coś w życiu.

Jesteśmy otwarci na kandydatów z całego Świata, z Europy wschodniej, Ukrainy, Białorusi, Rosji Mołdawii , Gruzji, ale również do młodych ludzi z Indii czy z Portugalii, tam młodzi ludzie borykają się z takimi samymi ograniczeniami dostępu do edukacji jak w Polsce, projekt kierujemy oczywiście również do młodych, ambitnych Polek i Polaków.

Studiujepracuje.pl, to projekt na skalę międzynarodową, jedyny taki projekt w Polsce, projekt który dla ambitnych młodych ludzi daje duże szanse rozwoju zawodowego, niezależnie od ich statusu społecznego, sytuacji finansowej rodzin z których pochodzą, daje im samodzielność i możliwość zdobycia wykształcenia w Polsce. Szczególną grupą do której kierujemy nasz projekt są osoby z zagranicy, które chcą rozpocząć naukę, do osób które już się uczą, one również mogą przystąpić do naszego projektu. Wiele osób które przyjeżdżają do Polski ma zdobyte wykształcenie w swoich krajach, jednak ich dyplomy nie są honorowane w UE, a proces ich nostryfikacji jest trudny. Dziś często pracują na produkcji, wykonują proste prace. Przystępując do naszego projektu już po roku mogą to zmienić, mogą uzyskać dodatkowe kwalifikacje zawodowe, zatrudnić się w lepszej, bardziej ambitnej, zgodnej z ich oczekiwaniami lepiej płatnej pracy, a po uzyskaniu dyplomu w Polsce mają otwarty rynek pracy, mogą pracować bez zezwolenia w Polsce oraz nie muszą zdawać egzaminu ze znajomości j. polskiego ubiegając się o status rezydenta długoterminowego

Każdy młody człowiek w wieku 18-25r życia, który chciałaby rozpocząć lub kontynuować naukę w Collegium Balticum Akademii Nauk Stosowanych w ramach projektu przez cały okres nauki aż do ukończenia 26-roku życia otrzyma od nas wymierne wsparcie w postaci:

 • Pokrycia 100% kosztów nauki
 • Pokrycia kosztów dojazdów do szkoły do 150 zł / miesiąc
 • Darmowej kwatery lub dopłaty do mieszkania w wysokości 600 zł / miesiąc
 • Ubezpieczenia w państwowym systemie opieki medycznej do wysokości 30.000 Euro oraz ubezpieczenia NNW
 • Pakietu komercyjnej opieki medycznej z dostępem do sieci placówek prywatnych i specjalistów na terenie całej Polski przez cały okres nauki
 • Bonusu wakacyjnego w wysokości 1800 zł / po roku uczestnictwa w projekcie
 • Dobrą, dobrze płatną pracę w cieszących się na rynku powodzeniem zawodach i branżach w dogodnej lokalizacji na terenie całego kraju.

Co trzeba zrobić, żeby przystąpić do projektu?

Wystarczy dokonać zapisu do Collegium Balticum Akademii Nauk Stosowanych, dobrać sobie dedykowaną dla tego kierunku uczelni pracę na jednym z naszych kontraktów, zarejestrować się przez naszą stronę studiujepracuje.pl, rozpocząć naukę i pracę – to wszystko.

Jesteś zainteresowany ?
więcej informacji na www.studiujepracuje.pl oraz https://studiujepracuje.pl/katalog

Zachęcamy do obejrzenia filmu na kanale YT o projekcie: https://youtu.be/XhdbI5VI6wo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content