28/02/2022

Właśnie wystartowały zapisy na pierwszy semestr studiów podyplomowych MEDYCZNY TRENER PERSONALNY, których program był współtworzony razem z kadrą trenerską Mauricz Training Center.

✅ W związku z tym, że zawód Trenera Personalnego nie został uregulowany żadną ustawą, na rynku dostępnych jest wiele nierzetelnych pozycji szkoleniowych, które zamiast merytorycznej wiedzy popartej badaniami naukowymi oraz doświadczeniem – gwarantują jedno – drenaż Twojego portfela.

Mając na uwadze fakt, że zawód Trenera Personalnego wymaga wszechstronnego przygotowania, wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności, ale też odpowiedniego podejścia do podopiecznego – przygotowaliśmy program nauczania, jakiego jeszcze nie było i nigdzie nie będzie❗

Dlaczego studia na Collegium Balticum są tak dobre?

  1. Ponieważ program studiów był koordynowany przez Jakuba Mauricza osobiście.
  2. Formuła hybrydowa zapewnia maksymalną efektywność nauki – nie musisz tracić zbędnego czasu na dojazdy.
  3. Podzieliliśmy program na dwa semestry – pierwszy semestr wprowadza Cię w świat Trenera Personalnego, zaś drugi semestr skupia się na pracy Trenera Medycznego.
  4. Absolwenci szkolenia Trener Personalny w Mauricz Training Center mogą być zwolnieni z części materiałów po weryfikacji ich dokumentów aplikacyjnych.

SPRAWDŹ PROGRAM STUDIÓW PODYPLOMOWYCH MEDYCZNY TRENER PERSONALNY I UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH! CZEKAMY NA CIEBIE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content