06/04/2017

Konkurs fotograficzny dla Studentów SSW Collegium Balticum

JA, CZYLI KTO?

Zapraszamy Studentów wszystkich kierunków studiów do udziału w konkursie fotograficznym, którego tematem tym razem jesteście Państwo  WY SAMI!

 Ja jako student, rodzic, dziecko, pracownik, miłośnik psów, smakosz, rowerzysta… A może ja jako człowiek, mieszkaniec wsi lub miasta, Polak, Europejczyk…? Kim jestem przede wszystkim? Co określa mnie najlepiej? Czy któraś z tych ról jest dla mnie szczególnie ważna, czy może jestem wszystkim po trochu? A może wszystkim w pełni?

Jak widzę siebie? Jak na siebie patrzę?

 Spróbujcie oddać to na fotografiach. Do tematu podejdźcie z twórczą swobodą, pamiętajcie, że to, że jesteście bohaterami konkursu, nie musi zawsze oznaczać Waszej fizycznej obecności na zdjęciach.

Potraktujcie to wyzwanie jako próbę powiedzenia o sobie czegoś na serio (co nie znaczy – bez poczucia humoru:-).

Na konkurs można zgłosić maksymalnie trzy fotografie. Zdjęcia należy przysłać do 20 maja 2017 na adres: i.korpaczewska@cb.szczecin.pl

Rozstrzygnięcie konkursu i prezentacja zdjęć wszystkich jego uczestników nastąpi w czerwcu, a wystawa Waszych prac prawdopodobnie (tak jak w przypadku dwóch ostatnich konkursów) w październiku. Zdjęcia można robić korzystając z aparatów fotograficznych, tabletów,  telefonów komórkowych itp., a przesyłać w formacie graficznym (jpg, png).

Pamiętajcie,  że Wasze prace będą prezentowane na naszej stronie internetowej i FB. Przysyłajcie zatem na konkurs tylko takie zdjęcia, co do których nie będzie wątpliwości, że osoby na nich przedstawione godzą się na to.

I jeszcze jedno!

W tym konkursie ważna jest wrażliwość i umiejętność spojrzenia na siebie z dystansem, nie zaś kompetencje natury technicznej – pamiętajcie o tym i nie przejmujcie się, ewentualną, formalną niedoskonałością swoich fotografii.

Z niecierpliwością i ogromną ciekawością czekamy na Państwa prace!

Zapraszamy naszych Studentów wszystkich kierunków studiów, do udziału w, trzecim już, konkursie fotograficznym organizowanym w SSW Collegium Balticum. Ten konkurs nie wymaga wielkich umiejętności technicznych ani specjalistycznego sprzętu. A to, czego wymaga znajdziecie tutaj.

We wszystkich sprawach dotyczących konkursu należy pisać do Pani dr Iwony Korpaczewskiej-Piskorz: i.korpaczewska@cb.szczecin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content