27/11/2018

Szlachetna paczkaStargardzki Samorząd Studencki działa bardzo intensywnie i tym chcemy się chwalić 🙂 Co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia nasi Studenci łączą siły i udaje nam się wspólnie pomóc najbardziej potrzebującym! Wszyscy robimy to z potrzeby serca, bo wierzymy, że dobro powraca i razem możemy więcej! <3 
❄️❄️W grudniu Samorząd Stargardzki zaplanował następujące akcje❄️❄️
💟„Paczka dla Zwierzaczka” – zbiórka suchej karmy oraz koców dla miejscowego schroniska dla zwierząt. Do akcji przyłącza się Instytut Zdrowia i Urody Yasumi oraz Pani Barbara Ślusarczyk z firmy TransCargo&Freja.
💟„Paczka dla bohatera” – jest to ogólnopolska akcja. W to wydarzenie mocno zaangażowała się Pani Anna Szymańska, która pełni rolę łącznika z koordynatorem akcji w województwie zachodniopomorskim. Pamięć o bohaterach walczących i pomagających w odbudowaniu bezpiecznej Polski nie może zostać przez nas pominięta.
💟„Szlachetna Paczka” – to również ogólnopolska akcja. Co roku – od ponad 6 lat – nasi studenci pomagają podopiecznym Stowarzyszenia Wiosna i wspólnie szerzymy idee dobra.
💟“Mikołaj i Śnieżynki” – ta coroczna akcja zbierania funduszy na powyższe cele ma także miły, personalny akcent, ponieważ kończy się rozlosowaniem dwóch biletów do kina dla osób uczestniczących w zbiórkach.

Zapraszamy do wspólnych działań!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content