16/10/2014

SZANOWNI PAŃSTWO,

Wydział Zamiejscowy Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum zgłosił kandydaturę naszego miasta Stargardu Szczecińskiego do konkursu „Turniej miast” organizowanego przez zumi.pl i tym samym został sponsorem udziału w zabawie.

ZASADY są proste – musimy zdobyć jak najwięcej głosów dla naszego miasta! Walczymy o nagrody pieniężne przeznaczone na promocję miasta w Onet.pl i zumi.pl! Do akcji zapraszane są miasta powiatowe. Jedna osoba może zagłosować tylko jeden raz. Liczba głosów jest przeliczana proporcjonalnie do liczby mieszkańców – zatem wszyscy mają równe szanse!

Głosujemy do 4.11.2014r.

I miejsce – 200 tys.
II miejsce 100 tys.
III miejsce – 50 tys.

NAGRODA GŁÓWNA wręczana jest osobiście Władzom Miasta podczas wizyty w mieście zwycięzcy Turnieju z udziałem Onet.pl i lokalnych mediów!

Oddaj głos, udostępnij na Facebooku i namawiaj innych!!

http://turniejmiast.zumi.pl/stargard+szczeciński,index.html

Kochani mieszkańcy – złączmy siły dla naszego miasta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content