STUDIA PODYPLOMOWE
W MŁAWIE

COLLEGIUM BALTICUM ZAPRASZA
NA STUDIA PODYPLOMOWE

Szukasz rozwoju zawodowego? Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje lub poszerzyć swoje umiejętności? Collegium Balticum – Akademia Nauk Stosowanych w Mławie ma dla Ciebie idealną ofertę studiów podyplomowych! Szeroka oferta kierunków. Uczelnia oferuje ponad 40 kierunków studiów podyplomowych, stworzonych w oparciu o potrzeby rynkowe. Szczególnie polecane kierunki dla nauczycieli to: Logopedia, nauczyciel praktycznej nauki zawodu, nauczyciel przedmiotów zawodowych, nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny, nauczyciel szkół specjalnych i oddziałów integracyjnych.

 

Dogodny system kształcenia: Studia realizowane są w elastycznym systemie hybrydowym lub w 100% online. Kształcenie na odległość odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych platform e-learningowych, a zajęcia praktyczne, konwersatoria i ćwiczenia odbywają się w kontakcie bezpośrednim lub online w czasie rzeczywistym.

KIERUNKI STUDIÓW

Kadra dydaktyczna Collegium Balticum to doświadczeni praktycy, którzy dzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu teoria łączy się z praktyką, a studenci otrzymują cenne wskazówki i umiejętności niezbędne w codziennej pracy.

Istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania studiów podyplomowych z różnych źródeł, takich jak: Baza Usług Rozwojowych, Krajowy Fundusz Socjalny czy promocje oferowane przez uczelnię (od 10 do 50% zniżki).

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą studiów podyplomowych Collegium Balticum w Siedlcach. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej uczelni lub pod numerem telefonu: 607-610-065.
Dlaczego warto wybrać Collegium Balticum?
• Szeroka oferta kierunków studiów podyplomowych
• Elastyczny system kształcenia
• Doświadczeni wykładowcy
• Możliwość dofinansowania
• Atrakcyjne promocje

Dodatkowe informacje:
• Uczelnia posiada pozytywną ocenę Państwowej Komisji Akredytacyjnej.
• Absolwenci studiów podyplomowych otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Collegium Balticum – Akademii Nauk Stosowanych.
• Collegium Balticum oferuje również kursy kwalifikacyjne i szkolenia.
Zapraszamy do Collegium Balticum!

surdopedagogika studia podyplomowe w Akademii Nauk Stosowanych Collegium Balticum
tyflopedagogika

BIURO REKRUTACJI

Magdalena Woszczyńska
Koordynator studiów podyplomowych
realizowanych w Mławie

📧 podyplomowe@cb.szczecin.pl
☎ 607 610 065

Skip to content