08/10/2014

Szczecińskie Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. po raz kolejny zaprasza na warsztaty organizowane w ramach europejskiego projektu edukacyjnego.

Projekt nosi nazwę Edukacja Przedsiębiorczości Społecznej w Europie (Formation Entrepreneuriat social en Europe) – nr umowy 2013-1-FR1-LEO04-49594 5.

Warsztaty będą prowadzone przez trenerów z Francji, Szwajcarii i Polski, specjalistów zajmujących się na co dzień problematyką ekonomii społecznej, socjologii oraz prawa. Zajęcia potrwają dwa dni i będą miały charakter praktyczny – uczestnicy będą pracować w grupach międzynarodowych. W ramach warsztatów zostaną poruszone aspekty ekonomiczne przedsiębiorczości społecznej: klasyczny model biznesowy zostanie zestawiony z modelem biznesowym przedsiębiorstwa społecznego. Uczestnicy dowiedzą się czym różnią się te dwa modele oraz jakie dają możliwości. Ze względu na międzynarodowy wymiar wydarzenia, warsztaty będą prowadzone w j. angielskim. Warunkiem uczestnictwa jest znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Data i miejsce warsztatów:
23-24 października 2014 r., w godzinach 09.00 – 17.00
Szczecińskie Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.
ul. Mieszka I 61 C,
71-011 Szczecin

Program:
PROGRAM WARSZTATÓW

Zapisy:
Poprzez formularz: (FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY), który należy przesłać mailowo na adres b.kusiak@cb.szczecin.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Szczecińskiego Centrum Edukacyjnego Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content