06/10/2015

EUROPEJSKI PROJEKT EDUKACYJNY „SES VER!!! (SPEAK UP!!!)

Zapraszamy na warsztaty do Turcji

Szanowni Państwo,

SSW Collegium Balticum ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w europejskim projekcie edukacyjnym Speak up!, którego nasza uczelnia jest partnerem.

Czym jest projekt Speak up! ?
Jest to tygodniowa wymiana, której tematem jest aktywność społeczna i obywatelska, jak również kwestie związane z integracją i problemami dyskryminacji.

Gdzie? W Egirdir, Turcja

Kiedy? 8-17.11.2015

Kto może wziąć udział? Projekt przewiduje udział 35 osób z następujących krajów: Estonia, Litwa, Łotwa, Polska, Słowacja, Turcja i Włochy. Z Polski może wyjechać 5 osób: 1 lider grupy (bez limitu wiekowego) oraz 4 uczestników (w wieku 18-25 lat). Konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Jak się zapisać? Wystarczy wypełnić KWESTIONARIUSZ ZGŁOSZENIOWY i wysłać go na adres: b.kusiak@cb.szczecin.pl.

Koszty? Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez organizatora (Turcję); koszty podróży będą refundowane po przekazaniu odpowiednich dokumentów (bilet elektroniczny, karty pokładowe itp.) do sumy 270 EUR. Koszty ubezpieczenia pokrywa uczestnik (karta EKUZ w Turcji nie obowiązuje).

Termin przesyłania zgłoszeń: 09/10/2015

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt z Biurem Projektów Międzynarodowych SSW Collegium Balticum: b.kusiak@cb.szczecin.pl

Zapraszamy do udziału w przygodzie w Egirdir!

DO POBRANIA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content