16/01/2019

BARWY ZDROWIA I URODY – WarsztatyCzy zdrowie, uroda i… kolor mają z sobą coś wspólnego? Podobno nawet są z sobą nierozerwalnie połączone. Tak twierdzą twórczynie ogólnopolskiego cyklu wykładów BARWY ZDROWIA I URODY, wg autorskiej formuły Renaty Majewskiej i Many Manowskiej.

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum serdecznie zaprasza na noworoczny wykład ekspertek z dziedzin: diagnostyki biofizycznej i terapii peptydowych w profilaktyce zdrowia, psychologii koloru, zdrowia i urody. Współorganizatorem i Partnerem wydarzenia jest Ego Optima Centrum Medycyny Naturalniej w Szczecinie.

WARSZTATY KOSMETOLOGIA

W pierwszej części spotkania spojrzymy na kolory oczami profesjonalisty. Dowiemy się czym barwy są w sensie zjawiska fizycznego, jaką rolę odegrały w… historii medycyny oraz jak można je wykorzystać w tak zaskakujących dziedzinach naszego życia jak np… więziennictwo. Uzyskamy też kilka przydatnych rad jak wykorzystać kolor w budowaniu marki osobistej, w kreowaniu przestrzeni, a nawet… w odchudzaniu.

W drugiej części wieczoru poznamy historię polskiego wynalazku który zrewolucjonizował współczesną kosmetologię, dowiemy się na czym polega fenomen bioaktywnych peptydów kolagenu rybiego. Przyjrzymy się również interesującej a mało znanej substancji aktywnej jaką jest ektoina, a także poznamy mechanizm działania białek szoku termicznego (HSP) które są potężnym naturalnym orężem z bólem po oparzeniach.

Zmierzymy się też z coraz bardziej powszechnym twierdzeniem iż „kosmetyki i tak nie działają” i zastanowimy się nad przyszłością medycyny estetycznej ze szczególnym wskazaniem na wykorzystanie regenerujących właściwości peptydów rybich.

Aby uczynić nasze spotkanie nie tylko interesującym, ale również przyjemnym przygotowaliśmy miły akcent w postaci losowania upominków Larens i Nutrivi, a także degustacje kilku zdrowych hitów od Profesora Frydrychowskiego, w tym kultowych drinków peptydowych i batoników Slim Food.

Zapraszamy serdecznie!

PROGRAM KONFERENCJI ➡ OTWÓRZ

LINK DO WYDARZENIA ➡ FACEBOOK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content