16/06/2015

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach językowych. W najbliższym czasie na j.angielski (poziom A1/A2), a po wakacjach na włoski, hiszpański, niemiecki, bułgarski i turecki.

Poniżej informacje dotyczące warsztatów z j.angielskiego
Kurs kierowany jest do osób, które miały styczność z językiem i są na poziomie podstawowym (A1/A2).

Tematyka kursu to PRACA. Materiał szkoleniowy został podzielony na 6 rozdziałów:

(1. Getting to know you. 2. Seeking for a job 3. Job interview 4. Signing the contract 5. Meeting 6. Marc’s got a job), w każdym rozdziale znajdują się ćwiczenia na podniesienie kompetencji w zakresie czytania, pisania, słuchania i mówienia.
Forma kursu to e-learning i spotkania Skype.

W pierwszym etapie uczestnicy zalogują się na platformie www.opendoortoeurope.eu, na której znajdują się ćwiczenia na pisanie, słuchanie i mówienie.

W kolejnym etapie będą wykonywali ćwiczenia znajdujące się na platformie, indywidualnie, wg potrzeb i możliwości czasowych.

W każdym tygodniu opracowywany będzie jeden rozdział. Najpierw uczestnicy będą mieli 5 dni na ćwiczenia umieszczone na platformie, a następnie zorganizowane zostanie spotkanie Skype dla wszystkich uczestników z lektorem, którego celem będzie rozmowa monitowana pytaniami przygotowanymi do konkretnego rozdziału.

Kurs potrwa 6 tygodni: od 22/06/2015 do 31/07/2015.
Platforma będzie otwarta do końca trwania projektu – 31/08/2016.
Osoby zainteresowane kursem j. angielskiego prosimy o wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego oraz odesłanie na adres: b.kusiak@cb.szczecin.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content