27/11/2014

Jak co roku nasza uczelnia przyłącza się do ogólnopolskiej akcji księdza Jacka WIOSNY Stryczka „SZLACHETNA PACZKA”. Tym razem wybraliśmy rodzinę, która od niedawna znalazła się w trudnej sytuacji, ale bardzo pilnie potrzebuje wsparcia. Każda pomoc w tej chwili się liczy. Pani Justyna i Pan Krzysztof wychowują trójkę dzieci. We wrześniu usłyszeli, że jedno z nich jest bardzo chore – zdiagnozowano u niego chłoniaka limfoblastycznego i ostrą białaczkę limfoblastyczną. Jakub ma 11 lat i właśnie jemu musimy pomóc. Wszystkie rzeczy, które Państwo zechcą przekazać dla tej rodziny są cenne. Bardzo ważna informacja: RZECZY, KTÓRE CHCEMY PRZEKAZAĆ DLA JAKUBA MUSZĄ BYĆ NOWE. Należy minimalizować kontakt z jakimikolwiek zarazkami, bakteriami. Liczymy na Państwa pomoc – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! Opis rodziny i ich potrzeb zamieściliśmy poniżej. Prosimy o uważne przeczytanie zamieszczonych informacji.

Potrzeby tej rodziny skupiły się tylko na dzieciach. Pani Justyna i Pan Krzysztof nie proszą dla siebie o nic. Pomóżmy im w walce o ich syna!

Rzeczy prosimy przynosić do Stargardzkiej Szkoły Wyższej Stargardinum, przy ul. Kazimierza Wielkiego 17 w Stargardzie Szczecińskim. Zbiórka trwa do 12 grudnia (włącznie)!

Page1

Page2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content