22/11/2013

Kochani, ruszyła kolejna zbiórka Szlachetnej Paczki. W tym roku po raz kolejny Stargardzka Szkoła Wyższa Stargardinum  jest darczyńcą. Wybraliśmy w tym roku dwie rodziny, które wzruszyły nasze serca i to im chcemy ponownie pomóc.

W tamtym roku dzięki dobrym sercom naszych pracowników, studentów i ludzi z naszego miasta, którzy bezinteresownie przynosili do nas rzeczy aby pomóc drugiemu człowiekowi, udało się spełnić marzenia rodziny z Gryfina. I choć dla nas te marzenia to czasem podstawowe dobra – to innym pozwalają po prostu normalnie funkcjonować.
W tym miejscu chcemy podziękować jeszcze raz Wam wszystkim, dzięki którym w tamtym roku zawieźliśmy cały bagażowy samochód prezentów. Udało nam się zebrać żywność, przybory szkolne, ubrania, zabawki, meble do kuchni. To był dla nas prawdziwy cud ludzkiej dobroci!

W tym roku wzięliśmy pod opiekę dwie rodziny: sześcioosobową rodzinę ze Stargardu oraz samotnego pana z okolic Drawna. Opisy rodzin znajdują się poniżej:

OPIS RODZINY I
OPIS RODZINY II

Jeśli ktoś z Was chciałby wspomóc naszą zbiórkę to prosimy o przynoszenie darów do siedziby Stargardzkiej Szkoły Wyższej Stargardinum przy ul. Kazimierza Wielkiego 17.
ZBIÓRKA TRWA DO 6.12.2013!

Wszelkich informacji udzielamy pod nr telefonu: 91 577 83 63.

Okażmy sobie serca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content