06/11/2013

19.10.2013 r. na pierwszych zajęciach studenci mieli nie lada zadanie nauczyć się gry na wybranym instrumencie, a następnie z resztą grupy dać koncert.

Zajęcia przeprowadzili profesjonalni muzycy z Akademii Muzyki Rozrywkowej Rock Star. Przygotowania do zajęć zaczęły się od rozgrzewki ciała oraz aparatu mowy. Następnie studenci wybierali instrumenty, na których chcieli grać. Do wybory były: keyboard, gitara basowa, gitara elektryczna, perkusja, tamburyn, dzwonek. Jak w prawdziwym zespole nie mogło zabraknąć wokalistów, więc i w tej dziedzinie znaleźli się chętni. Dzieci uczyły się grania i śpiewania piosenki „Ona tańczy dla mnie” i nie było dla nikogo zdziwieniem, że maluchy tak doskonale znały tekst i melodie tego utworuJ

Miło było słyszeć od dzieci, że o instrumentach uczyły się w szkole tylko z książek, a teraz mogą z nimi obcować na żywo. Wśród naszych studentów znalazły się talenty muzyczne, które od razu dostrzegli nasi muzycy, więc trzymamy kciuki za rozwijanie ich pasji. Może takie zajęcia będą początkiem rozwoju muzycznego naszych podopiecznych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

[nggallery id=7]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content