Drodzy Studenci, z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy nowy, wirtualny System Obsługi Studentów. Dotychczasowy system: e-dziekanat już nie funkcjonuje, dlatego prosimy o niepodejmowanie prób logowania się do niego.
Udostępnij:
Od teraz wszystkie informacje dotyczące toku studiów, e-protokołów, planów zajęć, informacje bieżące będą zamieszczane w nowym systemie o nazwie Kalasoft. W najbliższych dniach (środa/czwartek) na Wasze adresy mailowe zostaną wysłane niezbędne do logowania do nowego systemu dane.
Przepraszamy za utrudniony, w ostatnich 3 tygodniach, kontakt z dziekanatem, ale pochłaniały nas prace nad uruchomieniem najbliższej sesji w nowym systemie, który z całą pewnością będzie stanowił znaczne ułatwienie dla Was.
Życzymy powodzenia na sesji i zadowolenia z nowego systemu.