19/03/2024

💥💥 Nowy kierunek studiów z zakresu zdrowia psychicznego i fizycznego. Holistyczna medycyna naturalna – Ajurweda w Collegium Balticum.

🍀 Cieszymy się ogromnie ogłaszając podpisanie porozumienia między Collegium Balticum – Akademią Nauk Stosowanych a Centrum Ajurwedy Szczecin – Indyjska medycyna naturalna, Konsultant Szpitala Ajurwedyjskiego, Instytutu Badawczego Somatheeram w Indiach.

🙏🏻 Dzięki temu historycznemu porozumieniu, otwieramy nowe możliwości edukacyjne dla studentów w Polsce. Porozumienie zostało podpisane przez Rektor dr Małgorzatę Hermanowicz oraz Monikę Karolczuk – właścicielkę Centrum Ajurwedy w Szczecinie.

👉🏻👉🏻 Wynikiem tej współpracy będzie uruchomienie nowych studiów podyplomowych, które oferują niepowtarzalną szansę na pogłębienie wiedzy z zakresu ajurwedy – starożytnej indyjskiej medycyny naturalnej. Co to oznacza? To wyjątkowa i jedyna taka oferta na rynku edukacyjnym w Polsce!

✅ Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych lekarzy z najlepszego szpitala Ajurwedy w Indiach, co zapewni uczestnikom najwyższy poziom nauki. Zaś praktyczne zajęcia, będą odbywały się w Gabinetach Medycyny Naturalnej w Szczecinie, pod okiem specjalistów z Indii z najlepszego szpitala Ajurwedyjskiego. ✅ Studia „Ayurveda – medycyna naturalna” są skierowane przede wszystkim do osób zainteresowanych pracą w zawodzie konsultanta, terapeuty ajurwedy, oraz w ośrodkach, centrach i szpitalach ajurwedyjskich.

✅ Absolwenci studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz osoby z wykształceniem medycznym stanowią główny cel grupy docelowej. Jednakże osoby, które ukończyły kurs konsultanta ajurwedy i zamierzają otworzyć własne Centrum Ajurwedy, są mile widziane!

🙏🏻🍀 To niesamowita szansa na rozwój osobisty i zawodowy w obszarze podniesienia kompetencji lub uzupełnienia o wiedzę praktyczną z zakresu przywracania organizmowi równowagi psychicznej jak i fizycznej. W czasie tej edycji studiów osoby z dziedzin: kosmetologia, dietetyka, psychologia mają możliwość zdobyć kompetencje, które podniosą konkurencyjność. Dołącz do naszego zespołu i poznaj tajniki ajurwedy, które pomogą Tobie i Twoim pacjentom osiągnąć harmonię i zdrowie na każdym poziomie!

🙌🏻 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dołączenia do naszej niezwykłej społeczności edukacyjnej!

https://www.cb.szczecin.pl/tryb-studiow/studia-podyplomowe/studia-nienauczycielskie/ayurveda-medycyna-naturalna/

Galeria zdjęć:

Zobacz również
Skip to content