30/01/2015

Zapraszam Studentów wszystkich kierunków studiów do udziału w konkursie fotograficznym, którego tematem jest współczesna rodzina. Obserwujcie Państwo świat z uwagą i wrażliwością, fotografujcie osoby i sytuacje – zarówno te najbliższe, jak i zupełnie przypadkowe – które, według Was, pokazują skomplikowany świat rodzinnych relacji, odzwierciedlają wartości konstytuujące współczesną rodzinę, “mówią” coś o przemianach jakie się w niej dokonują, obrazują jej niekonwencjonalną lub tradycyjną strukturę.

Na Państwa prace czekam do końca marca 2015 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród dla zwycięzców nastąpi podczas konferencji „Wokół Rodziny”, która odbędzie się w naszej Uczelni pod koniec maja 2015. Wtedy też prezentowane będą wszystkie zdjęcia, które Państwo przyślą na konkurs. Zdjęcia róbcie korzystając z aparatów fotograficznych, tabletów, a nawet komórek, przesyłajcie je w formacie graficznym (jpg, png.) na adres: i.korpaczewska@cb.szczecin.pl

W tym konkursie ważna jest wrażliwość i umiejętność wnikliwego przyglądania się światu, nie kompetencje natury technicznej – proszę o tym pamiętać i nie przejmować się, ewentualną, formalną niedoskonałością swoich fotografii. Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie trzy swoje prace. Z niecierpliwością i ogromną ciekawością czekam na Państwa zdjęcia.

Iwona Korpaczewska

Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content