18/11/2014

W najbliższą sobotę w  Domu Kultury “Słowianin” odbędzie się (specjalnie dla nas!) przedstawienie Teatru BOMBA BOMBA – “Tajemnicza walizka… Nie ma się czego bać”. Teatr “Bomba Bomba” to projekt prowadzony przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie, a koordynowany przez panią Aleksandrę Szymanowicz. Reżyserką spektaklu jest pani Violina Janiszewska, pedagog, była aktorka Teatru Kana, a także, co z dumą odnotowuję – była studentka CB. Na spektakl mogę zabrać Państwa ze spokojem – wiem, że Wam się spodoba! Widziałam go już na scenie teatru “Kana” i dawno nie przeżyłam takiej godziny – pełnej wzruszenia i radości. Zabieram do Słowianina  Studentów I i II roku studiów licencjackich (przyjdę po Państwa) i studentów studiów magisterskich tych,  którym to obiecałam). Jeśli ktoś jeszcze chciałby uczestniczyć w przedstawieniu, proszę do mnie napisać (i.korpaczewsk@cb.szczecin.pl).

Spektakl zaczyna się o 11.00, z Uczelni wyruszamy o 10.00 (oczywiście po spektaklu wracamy na zajęcia:-). Mam nadzieję, że niebawem uda mi się zorganizować spotkanie z Panią Janiszewską, która pokaże Państwu film o tym, jak powstawała “Tajemnicza walizka…” i opowie o szczególnym rodzaju działalności, jakim jest aktywizowanie (w tym wypadku – w obszarze kultury) rozmaitych środowisk. Taki rodzaj pracy może stać się w przyszłości także i Państwa udziałem. I jeszcze jedna informacja – Dom Kultury Słowianin, legendarna scena, między innymi szczecińskiego punk-rocka, bezpłatnie udziela nam gościny.

Zachęcam Państwa do przeczytania artykułu Marka Osajdy, który ukazał się w Kurierze Szczecińskim, po pierwszym spektaklu i obejrzenia zdjęć Aktorów “Bomby Bomby”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content