15/09/2020

Serdecznie zapraszamy na 3 edycję konferencji Europa (nie) boi się starości, podczas której poruszymy tematy związane z opieką nad osobami starszymi w dobie pandemii, a także zwiększania świadomości w zakresie e-zdrowia oraz korzystania z Technologii Informacyjno- Komunikacyjnych w opiece nad osobami chorymi na demencję.

Konferencja organizowana jest w ramach europejskiego projektu eLily, którego celem jest stworzenie metodologii szkoleniowej oraz kursu e-learningowego dedykowanego opiekunom osób starszych i chorych na demencję w zakresie e-zdrowia oraz wykorzystywania TIK w opiece codziennej nad osobami starszymi. Więcej informacji o konferencji i projekcie eLily na stronie www.elily.eu oraz w zakładce Projekty.

Projekt został dofinansowany w ramach programu Erasmus+ (numer umowy projektu: 2018-1-PL01-KA204-050659).

W celu zgłoszenia się na wydarzenie prosimy wypełnić formularz online, a wszelkie zapytania kierować na adres mailowy b.mintus@cb.szczecin.pl
lub telefonicznie 91 4830 744.

Na Wasze zapisy czekamy do 27 września 2020 roku- Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

*Podczas konferencji, na terenie uczelni obowiązuje przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego związanego z epidemią wirusa SARS-CoV-2. Uczestników prosi się o zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), zapewnionymi we własnym zakresie.
Na sali dostępne będą środki do dezynfekcji, a uczestników prosi się o zachowanie bezpiecznego odstępu.

Wstęp bezpłatny!

FORMULARZ ZAPISÓW ONLINE –>  TUTAJ

Data: 29 września 2020

Godzina: 10:00-14:00

Miejsce: Mieszka I 61 C Szczecin (aula)

eLILY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Skip to content