STUDIA PODYPLOMOWE
W SUWAŁKACH

OTWÓRZ DRZWI DO NOWYCH MOŻLIWOŚCI
Z COLLEGIUM BALTICUM

Pragniesz rozwijać się zawodowo, zdobyć nowe kwalifikacje lub poszerzyć swoje umiejętności? Collegium Balticum – Akademia Nauk Stosowanych otwiera przed Tobą szeroką gamę studiów podyplomowych w Suwałkach, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele! Bogata oferta dopasowana do Twoich potrzeb.

Uczelnia oferuje imponującą liczbę ponad 40 kierunków studiów podyplomowych otworzonych w Suwałkach, skomponowanych w odpowiedzi na realne potrzeby rynku pracy. Szczególnie polecamy nauczycielom następujące kierunki: Logopedia, Nauczyciel praktycznej nauki zawodu, nauczyciel przedmiotów zawodowych, nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny, nauczyciel szkół specjalnych i oddziałów integracyjnych.

Elastyczny system kształcenia dla Twojej wygody: Studia realizowane są w dogodnym systemie hybrydowym lub w 100% online. Kształcenie na odległość odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych platform e-learningowych, a zajęcia praktyczne, konwersatoria i ćwiczenia odbywają się w kontakcie bezpośrednim lub online w czasie rzeczywistym.


KIERUNKI STUDIÓW

Kadra dydaktyczna Collegium Balticum to doświadczeni praktycy, którzy dzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu teoria łączy się z praktyką, a studenci otrzymują cenne wskazówki i umiejętności niezbędne w codziennej pracy.

Istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania studiów podyplomowych z różnych źródeł, takich jak: Baza Usług Rozwojowych, Krajowy Fundusz Socjalny czy promocje oferowane przez uczelnię (od 10 do 50% zniżki).

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą studiów podyplomowych Collegium Balticum w SUWAŁKACH. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej uczelni lub pod numerem telefonu: 607-610-065.

• Szeroka oferta kierunków studiów podyplomowych
• Elastyczny system kształcenia dostosowany do Twoich potrzeb
• Doświadczeni wykładowcy – praktycy w swojej dziedzinie
• Możliwość dofinansowania
• Atrakcyjne promocje

Dodatkowe informacje:

• Uczelnia posiada pozytywną ocenę Państwowej Komisji Akredytacyjnej.
• Absolwenci studiów podyplomowych otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Collegium Balticum – Akademii Nauk Stosowanych.
• Collegium Balticum oferuje również kursy kwalifikacyjne i szkolenia.

surdopedagogika studia podyplomowe w Akademii Nauk Stosowanych Collegium Balticum
tyflopedagogika

BIURO REKRUTACJI

Magdalena Woszczyńska
Koordynator studiów podyplomowych
realizowanych w Suwałkach

📧 podyplomowe@cb.szczecin.pl
☎ 607 610 065

Skip to content