/ Szkoła wyższa » I WALNE ZEBRANIE STOWARZYSZENIA PRO DOMO SUA
Aktualności
I WALNE ZEBRANIE STOWARZYSZENIA PRO DOMO SUA
18/01/2017
Udostępnij:
Udostępnij:
19 listopada 2016 r. odbyło się I Walne Zebranie Stowarzyszenia Pro Domo Sua.
Głównym punktem zebrania było określenie strategii dalszych działań wobec rezygnacji z funkcji Prezesa dr Pawła Rodzosia – założyciela Stowarzyszenia. Związane to jest z podjęciem nowych wyzwań zawodowych przez Pana dr Pawła Rodzosia.
Decyzją zebranych członków Stowarzyszenie nadal będzie istnieć i działać, rozwijając znaczący już dorobek z ostatnich lat.
W toku zebrania dokonano wyboru nowych władz Stowarzyszenia. W efekcie obecny Zarząd Stowarzyszenia funkcjonuje w składzie:
Prezes – dr Przemysław Jastrzębski
V-ce Prezes – dr Jan Pałgan
Sekretarz – Łukasz Rozenkiewicz
Skarbnik – Renata Cegielska
Członek – Marek Sateja
Z tego miejsca chciałbym wszystkim przybyłym Państwu podziękować z przybycie i udział oraz okazane mi zaufanie poprzez wybór na stanowisko Prezesa Stowarzyszenia.
Pragnę poinformować, że zgodnie z ustaleniami I Zebrania Walnego, dotychczasowy Prezes – dr Paweł Rodzoś, będzie honorowym członkiem Stowarzyszenia. Zarząd liczy na merytoryczne i logistyczne wsparcie dr Rodzosia i będzie kontynuował linię działania wytyczoną przez naszego byłego Prezesa. Nieodmiennie liczymy także na jego udział w zebraniach Zarządu Stowarzyszenia.