SZLACHETNA PACZKA W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM!

Jak co roku nasza uczelnia przyłącza się do ogólnopolskiej akcji księdza Jacka WIOSNY Stryczka „SZLACHETNA PACZKA”. Tym razem wybraliśmy rodzinę, która od niedawna znalazła się w trudnej sytuacji, ale bardzo pilnie potrzebuje wsparcia. Każda pomoc w tej chwili się liczy. Pani Justyna i Pan Krzysztof wychowują trójkę dzieci. We wrześniu usłyszeli, że jedno z nich jest bardzo chore – zdiagnozowano u niego chłoniaka limfoblastycznego i ostrą białaczkę limfoblastyczną. Jakub ma 11 lat i właśnie jemu musimy pomóc. Wszystkie rzeczy, które Państwo zechcą przekazać dla tej rodziny są cenne. Bardzo ważna informacja: RZECZY, KTÓRE CHCEMY PRZEKAZAĆ DLA JAKUBA MUSZĄ BYĆ NOWE. Należy minimalizować kontakt z jakimikolwiek zarazkami, bakteriami. Liczymy na Państwa pomoc – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! Opis rodziny i ich potrzeb zamieściliśmy poniżej. Prosimy o uważne przeczytanie zamieszczonych informacji.

Potrzeby tej rodziny skupiły się tylko na dzieciach. Pani Justyna i Pan Krzysztof nie proszą dla siebie o nic. Pomóżmy im w walce o ich syna!

Rzeczy prosimy przynosić do Stargardzkiej Szkoły Wyższej Stargardinum, przy ul. Kazimierza Wielkiego 17 w Stargardzie Szczecińskim. Zbiórka trwa do 12 grudnia (włącznie)!

Page1

Page2

Udostępnij nasz artykuł w mediach społecznościowych

Share on facebook
Udostępnij na facebooku
Share on twitter
Udostępnij na twitterze

Sprawdź naszą

Partnerzy Uczelni


12 Dywizja
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
PSP
Komisja BIO
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Szczecinie
Wojskowa Komenda Uzupełnień
Sejm
ZUW
Szczecin
Klaster IT
Microsoft
Microsoft Azure
Object Connect
Policja
Tieto
INFinLAB IT
MUZEUM NARODOWE
Uzdrowisko Kołobrzeg
Uzdrowisko Kołobrzeg
SOSW Tanowo
CTiSR Sense
Schronisko dla nieletnich
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Hejnałek Przedszkole nr 2
Poradnia Nowogard
ZP Grodzisk
SOSW nr 2 Szczecin