BOMBA W COLLEGIUM BALTICUM!

W najbliższą sobotę w  Domu Kultury „Słowianin” odbędzie się (specjalnie dla nas!) przedstawienie Teatru BOMBA BOMBA – „Tajemnicza walizka… Nie ma się czego bać”. Teatr „Bomba Bomba” to projekt prowadzony przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie, a koordynowany przez panią Aleksandrę Szymanowicz. Reżyserką spektaklu jest pani Violina Janiszewska, pedagog, była aktorka Teatru Kana, a także, co z dumą odnotowuję – była studentka CB. Na spektakl mogę zabrać Państwa ze spokojem – wiem, że Wam się spodoba! Widziałam go już na scenie teatru „Kana” i dawno nie przeżyłam takiej godziny – pełnej wzruszenia i radości. Zabieram do Słowianina  Studentów I i II roku studiów licencjackich (przyjdę po Państwa) i studentów studiów magisterskich tych,  którym to obiecałam). Jeśli ktoś jeszcze chciałby uczestniczyć w przedstawieniu, proszę do mnie napisać (i.korpaczewsk@cb.szczecin.pl).

Spektakl zaczyna się o 11.00, z Uczelni wyruszamy o 10.00 (oczywiście po spektaklu wracamy na zajęcia:-). Mam nadzieję, że niebawem uda mi się zorganizować spotkanie z Panią Janiszewską, która pokaże Państwu film o tym, jak powstawała „Tajemnicza walizka…” i opowie o szczególnym rodzaju działalności, jakim jest aktywizowanie (w tym wypadku – w obszarze kultury) rozmaitych środowisk. Taki rodzaj pracy może stać się w przyszłości także i Państwa udziałem. I jeszcze jedna informacja – Dom Kultury Słowianin, legendarna scena, między innymi szczecińskiego punk-rocka, bezpłatnie udziela nam gościny.

Zachęcam Państwa do przeczytania artykułu Marka Osajdy, który ukazał się w Kurierze Szczecińskim, po pierwszym spektaklu i obejrzenia zdjęć Aktorów „Bomby Bomby”.

Udostępnij nasz artykuł w mediach społecznościowych

Share on facebook
Udostępnij na facebooku
Share on twitter
Udostępnij na twitterze

Sprawdź naszą

Partnerzy Uczelni


12 Dywizja
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
PSP
Komisja BIO
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Szczecinie
Wojskowa Komenda Uzupełnień
Sejm
ZUW
Szczecin
Klaster IT
Microsoft
Microsoft Azure
Object Connect
Policja
Tieto
INFinLAB IT
MUZEUM NARODOWE
Uzdrowisko Kołobrzeg
Uzdrowisko Kołobrzeg
SOSW Tanowo
CTiSR Sense
Schronisko dla nieletnich
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Hejnałek Przedszkole nr 2
Poradnia Nowogard
ZP Grodzisk
SOSW nr 2 Szczecin