PIERWSZE ZAJĘCIA UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO STUDENCIK

19.10.2013 r. na pierwszych zajęciach studenci mieli nie lada zadanie nauczyć się gry na wybranym instrumencie, a następnie z resztą grupy dać koncert.

Zajęcia przeprowadzili profesjonalni muzycy z Akademii Muzyki Rozrywkowej Rock Star. Przygotowania do zajęć zaczęły się od rozgrzewki ciała oraz aparatu mowy. Następnie studenci wybierali instrumenty, na których chcieli grać. Do wybory były: keyboard, gitara basowa, gitara elektryczna, perkusja, tamburyn, dzwonek. Jak w prawdziwym zespole nie mogło zabraknąć wokalistów, więc i w tej dziedzinie znaleźli się chętni. Dzieci uczyły się grania i śpiewania piosenki „Ona tańczy dla mnie” i nie było dla nikogo zdziwieniem, że maluchy tak doskonale znały tekst i melodie tego utworuJ

Miło było słyszeć od dzieci, że o instrumentach uczyły się w szkole tylko z książek, a teraz mogą z nimi obcować na żywo. Wśród naszych studentów znalazły się talenty muzyczne, które od razu dostrzegli nasi muzycy, więc trzymamy kciuki za rozwijanie ich pasji. Może takie zajęcia będą początkiem rozwoju muzycznego naszych podopiecznych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Udostępnij nasz artykuł w mediach społecznościowych

Share on facebook
Udostępnij na facebooku
Share on twitter
Udostępnij na twitterze

Sprawdź naszą

Partnerzy Uczelni


12 Dywizja
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
PSP
Komisja BIO
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Szczecinie
Wojskowa Komenda Uzupełnień
Sejm
ZUW
Szczecin
Klaster IT
Microsoft
Microsoft Azure
Object Connect
Policja
Tieto
infinitIT Lab
INFinLAB IT
MUZEUM NARODOWE
Uzdrowisko Kołobrzeg
Uzdrowisko Kołobrzeg
SOSW Tanowo
CTiSR Sense
Schronisko dla nieletnich
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Hejnałek Przedszkole nr 2
Poradnia Nowogard
ZP Grodzisk
SOSW nr 2 Szczecin