REAKTYWACJA

STUDIA PODYPLOMOWE

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum wraz z firmą szkoleniową Teichert&Partners REAKTYWUJĄ studia podyplomowe z zakresu dwóch najbardziej obleganych kierunków! Dzięki połączeniu biznesu wraz z wiedzą akademicką zostaniesz w pełni wyposażony w narzędzia, umiejętności i kompetencje do efektywnego zarządzania sobą i swoim zespołem.

Unikatową wartością naszych studiów będzie osadzenie wszystkich zajęć w Świecie VUCA charakteryzującym się 4 czynnikami: zmiennością, niepewnością, złożonością i niejasnością. W świecie wymagającym: przywództwa transformującego, inteligencji kognitywnej, przyjęcia perspektywy obserwatora, transformacji organizacji oraz przekształcenia stylu myślenia na swój temat.

Studia podyplomowe Teichert
Picture of cheerful business woman standing isolated over white background. Looking camera pointing to copyspace.

WYKORZYSTAJ SYTUACJĘ SPOWOLNIENIA GOSPODARCZEGO...

odpal silniki i aktywuj się. Zdobądź kompetencje, które pozwolą Ci na przejęcie sterów i zdobycie przewagi w nowej, wymagającej rzeczywistości biznesowej.

Ścieżki rozwoju jakie Ci proponujemy to:

NASZA OFERTA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH KIEROWANA JEST DO:

Właścicieli firm

potrzebujących inspiracji do dalszych działań i rozwoju swoich organizacji

Menadżerowie
Menedżerów

którzy chcą wzbogacić kompetencje psychologiczne podnoszące ich umiejętności zarządzania ludźmi

Liderzy
Liderów

potrzebujących wiedzy i umiejętności zarządzania przez pryzmat różnorodności osobowości członków ich zespołów

Osoby podnoszący kwalifikacje
Osób

dla których istotne jest pozyskiwanie kompetencji, wspierających dalszy rozwój zawodowy​

Wszyscy słuchacze
Wszystkich

których sukces zawodowy zależy od świadomego budowania i zarządzania relacjami międzyludzkimi

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY:

 • ✔ Ponieważ będziesz przez cały okres trwania studiów zaciekawiona/y ich treścią
 • ✔ Dlatego, iż są realizowane w sposób niespotykany na innych uczelniach
 • ✔ Ponieważ stają się one dla wielu punktem przełomowym w ich karierach zawodowych
 • ✔ Gdyż odmieniają życie uczestniczących w nich osób
 • ✔ Są procesem przemyślanym, konsekwentnym i wymagającym zaangażowania
 • ✔ Stają się okazją do nawiązania relacji i pozyskania interesujących kontaktów biznesowych
 • ✔ Zdobywasz po ich ukończeniu „więcej niż papier”

Hubert Teichert

Właściciel firmy Teichert&Partners

CO MÓWIĄ O NAS​ NASI ADEPCI !​

KIERUNKI STUDIÓW

PSYCHOLOGIA W BIZNESIE

SZKOŁA TRENERÓW BIZNESU

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !

  Imię i nazwisko *:

  Adres e-mail *:

  Telefon:

  Wiadomość: *

  Kod zabezpieczający:
  captcha

  Wprowadź powyższy kod *:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wszystkich przekazanych przeze mnie informacji przez administratora danych Szczecińską Szkołę Wyższą Collegium Balticum z siedzibą przy ul. Mieszka I 61 C, 71-011 Szczecin oraz Teichert & Partners, dla potrzeb rejestracji a następnie postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz.1000). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz prawo do wycofania udzielonej zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, które odbywało się na jej podstawie, zanim została wycofana. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do procesu rekrutacji.
  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie odstępu od treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (w szczególności oferty edukacyjnej) za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu stacjonarnego lub wiadomości SMS zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2020.344 j.t) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2019.2460 t.j.) dotyczących Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum oraz Teichert & Partners.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych przez Szczecińską Szkołę Wyższą Collegium Balticum oraz Teichert & Partners.

  * - pola wymagane

  GALERIA ZDJĘĆ

  O NAS

  Teichert & Partners Psychologia i Biznes jest firmą wyjątkową. Od 1998 roku konsekwentnie ewoluującą, podlegającą zmianom. Zajmujemy się tematem Człowieka funkcjonującego w środowisku pracy. Posiadamy ogromne doświadczenie, wynikające z udziału w procesach rozwojowych firm, instytucji oraz korporacji, które za cel postawiły sobie osiąganie przez swoich pracowników wyższych poziomów umiejętności, wzmacnianie identyfikacji ich postaw z wartościami organizacji, które w rozwoju pokładają sens, zarówno ten pragmatyczny jak i egzystencjalny.

  Czy moglibyśmy tego dokonać, gdyby nie przyświecające nam wartości? Nie. Szacunek wobec drugiego człowieka, koncentracja na jego potencjałach i wspólne przekraczanie ograniczeń. Uczciwość w tym, kim jesteśmy i jak pracujemy. Osiąganie pasjonujących celów, pogłębianie świadomości siebie i otaczającego nas świata. A wszystko to zasilane samodyscypliną i umiejętnością spontanicznego kreowania idei i …radością.

  Sesja pytań i odpowiedzi Q&A

  Kolejną świetną okazją do tego, by zadać serię pytań na temat organizacji studiów podyplomowych - będzie wydarzenie online, które odbędzie się 29.04.2021.
  Start planowany jest na godzinę 16:00.

  Jarosław Zaleski