STUDIA INFORMATYCZNE Jestem informatykiem, bardzo dobrze zarabiam, mogę pracować z każdego miejsca na świecie, wybieram sobie pracodawcę… Doskonale wiesz, że obecnie umiejętności programowania, projektowania stron www czy testowania oprogramowania albo gier otwierają nieskończone możliwości na rynku pracy. Nasi studenci podejmują pracę już na drugim roku studiów.

Masz minimum 7000 powodów (w PLN) do studiowania informatyki!
W3Schools ZAPISZ SIĘ ONLINE DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Slide Zostań inżynierem informatyki, zarabiaj duże pieniądze! Matematyka po ludzku, czyli akademicka matematyka stosowana! Dla nas nie musisz być omnibusem matematycznym, aby dobrze nauczyć się programować, kodować, tworzyć m.in strony internetowe, których dziś potrzebuje dosłownie każdy. Nasze programy studiów tworzymy tak, abyś bez lęku, stresu poznał fachową i praktyczną wiedzę z obszaru technologii internetowych, programowania systemów wbudowanych, testowania oprogramowania i administracji cloud. Wiedza i umiejętności techniczne w zakresie udostępniania usług i informacji w Internecie, narzędzia oraz zasady tworzenia stron www, nowoczesne języki oraz środowiska programistyczne, tworzenie systemów wbudowanych dla branży automotive oraz branży medycznej, stosowanie specjalistycznych sterowników lub mikrokontrolerów – to wszystko poznasz wybierając studia informatyczne w Collegium Balticum.

Znajdź swoją specjalność!

STAŁE CZESNE Tylko u NAS, stałe miesięczne raty, które nie zmieniają się w trakcie roku akademickiego. Masz pewność że opłata nie wzrośnie! WYSOKIE STYPENDIA Co piąty nasz student studiuje za darmo, dzięki stypendiom dla niepełnosprawnych, socjalnych itd. SIEĆ BIZNESOWYCH KONTAKTÓW Współpracujemy z wieloma doświadczonymi praktykami biznesu. PROGRAMY STUDIÓW OPRACOWANE PRZEZ PRAKTYKÓW BIZNESU Programy biznesu 50% ZAJĘĆ O CHARAKTERZE PRAKTYCZNYM Zajęcia praktyczne WSPÓŁPRACA ZAGRANICZNA W RAMACH PROJEKTÓW Prowadzimy w ramach projektów międzynarodowych wiele programów. SAME KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA

Slide Marek Konrad Lewandowski, student informatyki SSW CB: Moja przygoda na kierunku informatyka rozpoczęła się rok temu. Praktyczne podejście wykładowców do omawianego materiału zmienia nudne zajęcia w doświadczenie pełne wyzwań. Zastosowanie nabytej wiedzy jest na bieżąco weryfikowane w postaci ćwiczeń. Niejednokrotnie zdarzały się momenty kiedy wykładowca wracał do poprzedniego tematu powtarzając materiał tak, by zrozumieli wszyscy zainteresowani. Elastyczność i ukierunkowanie szkoły na praktykę może przełożyć się na lepszy start w wybranym zawodzie (wykładowcy – pracownicy szczecińskich firm – często prowadzą nabór już na zajęciach! ). Z czystym sumieniem mogę polecić ww. kierunek. CO SĄDZĄ O NAS STUDENCI? Slide Jarosław Gajek, student informatyki SSW CB: Informatyka o zawsze była moim hobby, parę lat temu zapisałem się na studia informatyczne, jednak poległem na statystyce. Zrezygnowałem. Ale jakiś czas później zobaczyłem, że Collegium Balticum otwiera kierunek inżynierski informatykę. Jak się okazało matematyka nie jest straszna, mamy bardzo dużo przedmiotów praktycznych. Myślę, że w przyszłości odnajdę się w jednej z firm prosperujących na szczecińskim rynku. CO SĄDZĄ O NAS STUDENCI?

 

Specjalności do wyboru

Programowanie systemów wbudowanych

Programista systemów wbudowanych
Programista systemów wbudowanych
1 of 1

Dla kogo?

To ciekawa propozycja dla Studentów, którzy interesują się programowaniem rozwiązań informatycznych, które jako komponenty (systemy wbudowane) znajdą swoje zastosowanie m.in. w branżach: motoryzacyjnej, logistycznej oraz wielu innych.

Wiedza i kompetencje

Przedmioty na tej specjalności obejmują cały proces produkcji oprogramowania od fazy analizy, przez programowanie (języki Python, C, C++), aż do fazy testowania.

Dodatkowy atut specjalności:

Po ukończeniu tej specjalności wzrośnie Twoja konkurencyjność na rynku pracy. Zapotrzebowanie na programistów w Polsce wynosi obecnie 150 000 etatów i będzie rosło. Wykorzystaj to!

Praca dla absolwenta:

Programista systemów wbudowanych, software developer, developer C/C++, embedded developer.

Cloud Architekt

Cloud Architekt
Cloud Architekt
1 of 1

Dla kogo?

To specjalność dedykowana Studentom wiążącym swoją przyszłość zawodową z odpowiedzialnością za wszelkie technologiczne zadania związane z obsługą platform cloud computing, w tym: projektowanie, planowanie, zarządzanie, równoważenie biznesowych potrzeb firmy z potrzebami programistów.

Wiedza i kompetencje:

Zyskasz dogłębną wiedzę o technologiach informatycznych, inżynierii systemów (takich jak Linux, Solaris, Ubuntu, Unix i Windows) oraz ich wykorzystywania w różnych aplikacjach API, orkiestracją, automatyką, DevOps i baz danych, takimi jak NoSQL. Zdobędziesz umiejętności programowania języków skryptowych, w tym: C# , Java, Python, Ruby i różnych środowisk dostawców usług cloudowych. Ponadto, nabędziesz umiejętności i doświadczenie w zakresie budowania i projektowania usług internetowych w chmurze. Każda z ról koncentruje się na określonym aspekcie przetwarzania w chmurze, a nie technologii jako całości.

Dodatkowy atut specjalności:

Specjalność prowadzona jest w ścisłej współpracy z serwisami AWS AMAZON, Microsoft Azure i Doker, Google compute engine.

Darmowy program certyfikacji zgodnie z aktualnym harmonogramem, jako uzupełniający Przedmioty Kierunkowe IT – Certiport (centrum egzaminacyjne) – szczególnie MCE, MOS, MTA.

Pomagamy przygotować się do profesjonalnej certyfikacji, gdzie musisz wykazać się znajomością technicznych, prawnych i biznesowych zagadnień związanych z publiczną chmurą obliczeniową. Posiadając certyfikat potwierdzający umiejętności rozwijania, wdrażania i debugowania aplikacji opartych na chmurze publicznej masz szanse na najlepiej płatne posady w branży technologicznej.

Praca dla absolwenta:

  • architekt chmury (cloud architect),
  • inżynier oprogramowania chmurowego (cloud software engineer),
  • inżynier ds. bezpieczeństwa chmury (cloud security engineer),
  • inżynier ds. systemów chmurowych (cloud systems engineer),
  • inżynier sieci chmurowej (cloud network engineer).

Grafika komputerowa i multimedia

W przygotowaniu

Cyberbezpieczeństwo

W przygotowaniu

BIURO REKRUTACJI Szczecińska Szkoła wyższa
COLLEGIUM BALTICUM
ul. Mieszka I 61C
rekrutacja@cb.szczecin.pl
+48914838171
ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU -