KURS

JAK SIĘ DOGADAĆ: KOMUNIKACJA MIĘDZY NAUCZYCIELAMI I RODZICAMI

Więcej o kursie

Kontakty rodziców i nauczycieli bywają napięte, wywołują konflikty i pozostawiają obie strony z uczuciem sporego zawodu. Obecnie i rodzice, i nauczyciele stają przed dodatkowym wyzwaniem – „rzeczywistością w pandemii”, która wiąże się z dodatkowymi obawami, stresami i problemami. Komunikacja między nauczycielami i rodzicami – od dawna trudna – jeszcze nigdy nie była aż tak trudna. A przecież i nauczycielom, i rodzicom chodzi o to samo: o dobro dziecka, ucznia, wychowanka. Jedyne, czego brakuje, to dobrze narzędzia do dogadania się.

Kurs „Jak się dogadać: komunikacja między nauczycielami i rodzicami”, przygotowany przez pedagoga, terapeutę i zarazem mediatora (w tym mediatora rodzinnego):

Ten kurs:

  • ▶   pomoże nauczycielom oraz rodzicom udoskonalić metody komunikowania się, wspierania samego siebie i innych w codziennej komunikacji,
  • ▶   wskaże sposoby prowadzenia konwersacji, które umożliwią skupienie się na tym, co dla obu stron najważniejsze, czyli NA DZIECKU!

Ten kurs z pewnością pomoże otworzyć się na drugiego człowieka. Dostarczy Ci wiele przydatnych podpowiedzi, narzędzi i ćwiczeń, dzięki którym Twoja komunikacja z rodzicami lub nauczycielami stanie się nie tylko o wiele łatwiejsza, lecz również – przede wszystkim – naprawdę skuteczna!

CO ZYSKASZ? Dzięki Kursowi:

  •    przećwiczysz aktywne słuchanie, poprawisz poziom własnej asertywności,
  •    nauczysz się zasad budowania kontaktu z rodzicem / nauczycielem,
  •    poznasz typy „trudnych klientów” i skuteczne techniki pracy z nimi,
  •    zrozumiesz lepiej komunikację werbalną i niewerbalną.

SZANUJEMY TWÓJ CZAS

Kurs trwa 10 godzin i kończy się testem podsumowującym. Sam decydujesz kiedy dysponujesz wolną chwilą, aby zapoznać się z kolejnymi tematami. Po zakończeniu nauki i rozwiązaniu testu otrzymasz dyplom poświadczający udział w kursie.  

zacznij już dziś !

wszystko online

narzędzia online

Korzystamy z wyspecjalizowanych narzędzi

EXTRA CENA

Koszt kursu to tylko 199 zł za całość

PRAKTYCZNY KURS

Kurs stworzony przez praktyków - wykładowców

DLA WSZYSTKICH

Kurs dostępny dla wszystkich osób

Paula Skrzypczak
Koordynator kursów online

mobile: +48603 033 031
e-mail: p.skrzypczak@cb.szczecin.pl

Dominika Macedońska
Kierownik ds. marketingu

mobile: +48603 737 412
e-mail: d.macedonska@cb.szczecin.pl

2020 Design by Collegium Balticum