OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA

IV EDYCJA / ONLINE - 2021

POWRÓT DO NAUKI STACJONARNEJ - wSPARCIE PSYCHOLOGICZNE DZIECI, MŁODZIEŻY I NAUCZYCIELI

26 SIERPNIA 2021 - godz. 17:00

Dni
Godzin
Minut
Sekund

O KONFERENCJI

Zapraszamy na IV edycję ogólnopolskiej konferencji pt. „Nauczyciel-Dziecko-Rodzic” dedykowaną nauczycielom, rodzicom, opiekunom oraz wszystkim, którym zależy na budowaniu wzajemnych, dobrych relacji oraz wspierania rozwoju dzieci i młodzieży w powrocie do nauki stacjonarnej.

Konferencja Nauczyciel Rodzic Dziecko

PRELEGENCI

Jolanta Rodzewicz
Aleksandra Rodzewicz
Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Węgorzewie

od 2007 r. dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Węgorzewie, absolwentka WSP w Bydgoszczy (logopedia) oraz APS w Warszawie (tyflopedagogika). Doświadczony trener kompetencji kluczowych w ogólnopolskich projektach adresowanych do kadry zarządzającej szkół i placówek oraz pracowników instytucji wspomagania, nauczyciel dyplomowany, wykładowca Instytutu Studiów Podyplomowych w Warszawie, Lider Zmian w Edukacji, Lider WWRD dla województwa Warmińsko – Mazurskiego, Szkolny Organizator Rozwoju Edukacji. Zaangażowana w edukację oraz życie społeczne, współtwórczyni i realizatorka wielu projektów edukacyjnych. Członek Zarządu Fundacji Hybrydowa Szkoła oraz Rady Programowej Instytutu Nauki Lektikon. Prowadzi szkolenia w zakresie organizacji pracy szkoły, pomocy p-p, zarządzania, komunikacji interpersonalnej.

 

Radosław Świergosz
Właściciel firmy i dyrektor placówki doskonalenia nauczycieli

Właściciel firmy i dyrektor placówki doskonalenia nauczycieli, członek zarządu i Rady Programowej NPDN IN Lektikon. Trener biznesu i edukacji. Prowadził setki szkoleń i warsztatów dla dzieci, młodzieży, studentów, nauczycieli a także pracowników firm. Szkoli głównie z umiejętności miękkich, m.in. autoprezentacji, komunikacji, budowania zespołu, asertywności, działania w stresie i motywacji.

Anna Ryszka
Wicedyrektor Placówki, członkini Zarządu i Rady Programowej NPDN IN Lektikon

Akredytowany trener Insights Discovery, coach, realizujący projekty biznesowe, projekty wspierające dla odbiorców indywidualnych, sesje coachingowe z klientami, pasjonatka efektywnej komunikacji. Szkoląc skupia się na potrzebach klientów, kocha pracę z ludźmi, kreuje dla nich indywidualne rozwiązania. 16 lat pracowała w szkole jako pedagog.ta poznawczo – behawioralny,

prof. Sławomira Gruszewska
Psycholog, wykładowca akademicki

W dziedzinie psychologii ceniony naukowiec, ale też niezwykle doświadczony praktyk. Specjalizuje się w psychologii społecznej, psychologii twórczości, neuropsychologii i psycholingwistyce. Jest związana z SSW Collegium Balticum od 2007 roku. Jej wykłady są niezapomnianym przeżyciem dla studentów. Wierzy – i pokazuje wszystkim – że osiągnięcie „pełni życia” – jest możliwe. Trzeba tylko codziennie kontrolować UWAŻNOŚĆ – to, co się z nami dzieje, czego pragniemy; SZACUNEK – wobec innych ludzi oraz POKORĘ – wdzięczność nawet za złe doświadczenia bez rozpamiętywania krzywd, których doznaliśmy.

Emilia Michaluk
Emilia Michaluk
Coach, Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, właścicielka Centrum Pozytywnego Rodzicielstwa.
Coach, Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, właścicielka Centrum Pozytywnego Rodzicielstwa. 
 
Na co dzień mama trójki dzieci i żona oraz kobieta aktywna zawodowo. 
 
Moją misją jest uczenie rodzicielstwa poprzez doświadczanie (przecież nikt z nas nie rodzi się z pełną wiedzą o tym, jak być wspierającym rodzicem w obecnych czasach) oraz pokazywanie, że dzięki temu wsparciu każdy dzień daje nam przestrzeń i możliwości na to czego potrzebujemy i pragniemy.
Prowadzę warsztaty dla rodziców z Pozytywnej Dyscypliny. 
Organizuję warsztaty rozwojowe dla kobiet-mam.
Oferuję konsultacje indywidualne.
Nina Kaczmarek
Dyplomowany Trener biznesu, certyfikowany Coach ICF, Diet Coach

Absolwentka Akademii Rolniczej w Szczecinie, na wydziale Biotechnologii oraz studium pedagogicznego, dyplomowany Trener biznesu, certyfikowany Coach ICF, Diet Coach, mówca motywacyjny, pasjonatka rozwoju osobistego. Jej pasją jest metodyka i systematyzowanie przekazywanych wiadomości w formach angażujących uczestników. Najbliżej jej sercu są zajęcia warsztatowe, oparte na praktyce i przy wykorzystaniu narzędzi coachingowych, w tym metody PoY (Points of You). Od zawsze pasjonatka sportu i zdrowego trybu życia. Przez długi czas związana z branżą fitness, do dzisiaj pielęgnuje swoją pasję motywując do zmian inne osoby min. przez wsparcie, jako Diet Coach. Jako wykładowca akademicki prowadziła dla studentów bloki tematyczne: „Motywacja w sporcie” „Coaching zmiany” „Psychologia sportu” „Marketing klubów sportowych”, czy „Organizacja eventów sportowych”.W ramach Kobietowo.pl wspiera kobiety poprzez organizację i prowadzenie warsztatów, konferencji o charakterze rozwoju osobistego.

PARTNERZY

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ

Dominika Macedońska
Wicekanclerz ds. marketingu i rekrutacji

mobile: +48 663 737 412
e-mail: d.macedonska@cb.cb.szczecin.pl

Monika Tondrik
Kierownik ds. marketingu

mobile: +48 607 250 075
e-mail: m.tondrik@cb.cb.szczecin.pl

Copyright 2019 © All rights Reserved. Design by Collegium Balticum
Skip to content