POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE! GRAMY Z WOŚP DLA DZIECI MAŁYCH – NA ZAKUP SPRZĘTU DLA SPECJALISTYCZNYCH SZPITALI DZIECIĘCYCH

 

GRAMY Z WOŚP DLA DZIECI MAŁYCH – NA ZAKUP SPRZĘTU DLA SPECJALISTYCZNYCH SZPITALI DZIECIĘCYCH

Lubimy pomagać! Jeśli jeszcze przy tym dobrze się bawimy, to mamy komplet wspaniałych, pozytywnych emocji. Nasza reprezentacja biegnie z Wielką Orkiestra świątecznej Pomocy po zdrowie. Cztery wspaniałe dziewczyny: Aneta, Joanna, Paulina, Justyna, w niedzielę 13. stycznia 2019 na Szczecińskiej Łasztowi, przebiegną dystans 3 km w biegu „Policz się z cukrzycą”

Zapraszamy do kibicowania w godz. 14:00-15:00 – 11. Start i meta usytuowane będą na wysokości „Starej Rzeźni” Start biegu dla osób poniżej 12 lat (dystans około 500 m) nastąpi o godz. 14:00, a dla osób powyżej 12 lat (dystans około 3 km) o godz. 14:30. Pierwsza trójka zwycięzców, w kategorii mężczyzn i kobiet, otrzyma puchary, a dla pięciuset uczestników, którzy ukończą bieg przewidziane są okolicznościowe „Owsiakowe” medale. O WOŚP 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Więcej: https://www.wosp.org.pl/final/27-final

Udostępnij nasz artykuł w mediach społecznościowych

Share on facebook
Udostępnij na facebooku
Share on twitter
Udostępnij na twitterze

Sprawdź naszą

Partnerzy Uczelni


12 Dywizja
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
PSP
Komisja BIO
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Szczecinie
Wojskowa Komenda Uzupełnień
Sejm
ZUW
Szczecin
Klaster IT
Microsoft
Microsoft Azure
Object Connect
Policja
Tieto
infinitIT Lab
INFinLAB IT
MUZEUM NARODOWE
Uzdrowisko Kołobrzeg
Uzdrowisko Kołobrzeg
SOSW Tanowo
CTiSR Sense
Schronisko dla nieletnich
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Hejnałek Przedszkole nr 2
Poradnia Nowogard
ZP Grodzisk
SOSW nr 2 Szczecin