DZIAŁANIA SAMORZĄDU STUDENCKIEGO W STARGARDZIE

  Szlachetna paczkaStargardzki Samorząd Studencki działa bardzo intensywnie i tym chcemy się chwalić 🙂 Co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia nasi Studenci łączą siły i udaje nam się wspólnie pomóc najbardziej potrzebującym! Wszyscy robimy to z potrzeby serca, bo wierzymy, że dobro powraca i razem możemy więcej! <3
❄️❄️W grudniu Samorząd Stargardzki zaplanował następujące akcje❄️❄️
💟„Paczka dla Zwierzaczka” – zbiórka suchej karmy oraz koców dla miejscowego schroniska dla zwierząt. Do akcji przyłącza się Instytut Zdrowia i Urody Yasumi oraz Pani Barbara Ślusarczyk z firmy TransCargo&Freja.
💟„Paczka dla bohatera” – jest to ogólnopolska akcja. W to wydarzenie mocno zaangażowała się Pani Anna Szymańska, która pełni rolę łącznika z koordynatorem akcji w województwie zachodniopomorskim. Pamięć o bohaterach walczących i pomagających w odbudowaniu bezpiecznej Polski nie może zostać przez nas pominięta.
💟„Szlachetna Paczka” – to również ogólnopolska akcja. Co roku – od ponad 6 lat – nasi studenci pomagają podopiecznym Stowarzyszenia Wiosna i wspólnie szerzymy idee dobra.
💟”Mikołaj i Śnieżynki” – ta coroczna akcja zbierania funduszy na powyższe cele ma także miły, personalny akcent, ponieważ kończy się rozlosowaniem dwóch biletów do kina dla osób uczestniczących w zbiórkach.

Zapraszamy do wspólnych działań!

Udostępnij nasz artykuł w mediach społecznościowych

Share on facebook
Udostępnij na facebooku
Share on twitter
Udostępnij na twitterze

Sprawdź naszą

Partnerzy Uczelni


12 Dywizja
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
PSP
Komisja BIO
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Szczecinie
Wojskowa Komenda Uzupełnień
Sejm
ZUW
Szczecin
Klaster IT
Microsoft
Microsoft Azure
Object Connect
Policja
Tieto
INFinLAB IT
MUZEUM NARODOWE
Uzdrowisko Kołobrzeg
Uzdrowisko Kołobrzeg
SOSW Tanowo
CTiSR Sense
Schronisko dla nieletnich
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Hejnałek Przedszkole nr 2
Poradnia Nowogard
ZP Grodzisk
SOSW nr 2 Szczecin