„JA, CZYLI KTO?”

Konkurs fotograficzny dla Studentów SSW Collegium Balticum

JA, CZYLI KTO?

Zapraszamy Studentów wszystkich kierunków studiów do udziału w konkursie fotograficznym, którego tematem tym razem jesteście Państwo  WY SAMI!

 Ja jako student, rodzic, dziecko, pracownik, miłośnik psów, smakosz, rowerzysta… A może ja jako człowiek, mieszkaniec wsi lub miasta, Polak, Europejczyk…? Kim jestem przede wszystkim? Co określa mnie najlepiej? Czy któraś z tych ról jest dla mnie szczególnie ważna, czy może jestem wszystkim po trochu? A może wszystkim w pełni?

Jak widzę siebie? Jak na siebie patrzę?

 Spróbujcie oddać to na fotografiach. Do tematu podejdźcie z twórczą swobodą, pamiętajcie, że to, że jesteście bohaterami konkursu, nie musi zawsze oznaczać Waszej fizycznej obecności na zdjęciach.

Potraktujcie to wyzwanie jako próbę powiedzenia o sobie czegoś na serio (co nie znaczy – bez poczucia humoru:-).

Na konkurs można zgłosić maksymalnie trzy fotografie. Zdjęcia należy przysłać do 20 maja 2017 na adres: i.korpaczewska@cb.szczecin.pl

Rozstrzygnięcie konkursu i prezentacja zdjęć wszystkich jego uczestników nastąpi w czerwcu, a wystawa Waszych prac prawdopodobnie (tak jak w przypadku dwóch ostatnich konkursów) w październiku. Zdjęcia można robić korzystając z aparatów fotograficznych, tabletów,  telefonów komórkowych itp., a przesyłać w formacie graficznym (jpg, png).

Pamiętajcie,  że Wasze prace będą prezentowane na naszej stronie internetowej i FB. Przysyłajcie zatem na konkurs tylko takie zdjęcia, co do których nie będzie wątpliwości, że osoby na nich przedstawione godzą się na to.

I jeszcze jedno!

W tym konkursie ważna jest wrażliwość i umiejętność spojrzenia na siebie z dystansem, nie zaś kompetencje natury technicznej – pamiętajcie o tym i nie przejmujcie się, ewentualną, formalną niedoskonałością swoich fotografii.

Z niecierpliwością i ogromną ciekawością czekamy na Państwa prace!

Zapraszamy naszych Studentów wszystkich kierunków studiów, do udziału w, trzecim już, konkursie fotograficznym organizowanym w SSW Collegium Balticum. Ten konkurs nie wymaga wielkich umiejętności technicznych ani specjalistycznego sprzętu. A to, czego wymaga znajdziecie tutaj.

We wszystkich sprawach dotyczących konkursu należy pisać do Pani dr Iwony Korpaczewskiej-Piskorz: i.korpaczewska@cb.szczecin.pl

Udostępnij nasz artykuł w mediach społecznościowych

Share on facebook
Udostępnij na facebooku
Share on twitter
Udostępnij na twitterze

Sprawdź naszą

Partnerzy Uczelni


12 Dywizja
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
PSP
Komisja BIO
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Szczecinie
Wojskowa Komenda Uzupełnień
Sejm
ZUW
Szczecin
Klaster IT
Microsoft
Microsoft Azure
Object Connect
Policja
Tieto
INFinLAB IT
MUZEUM NARODOWE
Uzdrowisko Kołobrzeg
Uzdrowisko Kołobrzeg
SOSW Tanowo
CTiSR Sense
Schronisko dla nieletnich
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Hejnałek Przedszkole nr 2
Poradnia Nowogard
ZP Grodzisk
SOSW nr 2 Szczecin